Black Desert PvP İçeriği “Bağlantı Noktası Savaşı” Yenilendi!

Black Desert PvP İçeriği “Bağlantı Noktası Savaşı” Yenilendi!

PAYLAŞ
Black Desert PvP İçeriği “Bağlantı Noktası Savaşı” Yenilendi!

Bağlantı Noktası Savaşı Yenilendi! Pearl Abyss bugün, geniş bir maceracı yelpazesi için büyük ölçekli bir PvP güncellemesi olan yenilenmiş Bağlantı Noktası Savaşı’nı başlattığını duyurdu. Bugünkü güncelleme ile Black Desert’ın PvP içeriği, kullanıcı arayüzü iyileştirilerek, giriş engelleri azaltılarak ve savaş dinamiği yenilenerek yeniden tasarlandı.

Klanlar 26 Mayıs Pazar gününden itibaren Bağlantı Noktası Savaşı’na başvuruda bulunabilecek. Her savaş, pazardan cumaya kadar her gün saat 21:00 ile 22:00 arasında gerçekleşecek ve bir saat sürecek.

Black Desert PvP İçeriği “Bağlantı Noktası Savaşı” Yenilendi!

Kaleyi Koru, Savaşı Kazan

Bağlantı Noktası Savaşı, bir klan bir kaleyi işgal ettiğinde ve Dünya Haritası’nda bulunabilen belirli kapanma zamanına kadar koruduğunda kazanılır. İçerikte beş aşama kale vardır ancak kapanma zamanı bilinmeyen ve savunması daha zor olan soru işaretli kaleler, diğer kalelerden daha büyük ödüller sağlar.

Klan ve ittifaklardan savaşa katılabilecek kişi sayısı, klan başına 30, 50 ila 75 oyuncu arasında değişir. İlgili donanım potansiyelleri ise 550 (Tuvala ekipmanı), 685’tir veya hiçbir sınır yoktur. Yeni sistem, Balenos veya Serendia (klan başına maksimum 30 oyuncu), Mediah veya Valencia (klan başına maksimum 50 oyuncu) ve Calpheon veya Kamasylvia (klan başına maksimum 75 oyuncu) olmak üzere rastgele bir bölge seçerek eski formatta tartışmalı olan danışıklı dövüş etkili bir şekilde ortadan kaldırıyor.

Ağır Ateş Gücü ve Bineklerle Diriliş

Stratejik ek binalar kurmak için hazırlık süreçleri basitleştirildi. Binalar, araçlar ve kuşatma silahları – Alev Kuleleri, Okatar, Toplar ve Fil Bakımevleri dahil – artık her şehirdeki Klan Savaş Tedarik Sorumlusu’ndan satın alınabilir. Bu, pozisyonu fark etmeksizin herhangi bir klan üyesi tarafından yapılabilir.

Yeniden dirilme de kolaylaştırıldı ve geliştirildi. Bir oyuncu savaş sırasında öldüğünde, artık dirileceği bir şehir seçebilecek ve savaş alanına hızla yeniden katılabilecek. Ayrıca oyuncular binekleri (atları) ile birlikte ölürlerse, binekleri de onlarla birlikte yeniden dirilecek. 

Black Desert PvP İçeriği “Bağlantı Noktası Savaşı” Yenilendi!

Yüksek Ödüller: Buff, Gümüş Para, Altın Külçeler ve Daha Fazlası

Bağlantı Noktası Savaşı ödüllerinin kapsamı da artırıldı. İşgal edilen kalenin bulunduğu bölgeden vergi elde etmenin yanı sıra, klanlar özel bufflar veya Klan Sermayesi (oyun içi para birimi) alabilecek. Oyuncular Calpheon veya Kamasylvia’yı içeren bölge grubunda savaşı kazandıklarında, o bölgede eşya düşürme oranları bir hafta boyunca %20’ye kadar artacak. Maceracılar ayrıca Altın Külçe gibi bireysel ödüller de elde edecek. 

Daha fazla bilgi Black Desert Türkiye&MENA’nın resmi web sitesinde bulunabilir.