Black Desert Türkiye&MENA 4. Yılını 400 TL Değerinde Ödüllerle Kutluyor

Black Desert Türkiye&MENA 4. Yılını 400 TL Değerinde Ödüllerle Kutluyor

PAYLAŞ

Black Desert Türkiye&MENA 4. Yılını 400 TL Değerinde Ödüllerle Kutluyor! Pearl Abyss, bugün Black Desert Türkiye&MENA’da 4. yıl dönümü kutlamalarının başladığını duyurdu. Maceracılar şimdi, 400 TL değerinde ödüller kazanabilir ve aralarında CalpheON Şöleni ve mini oyun güncellemesinin de bulunduğu heyecan verici duyuruların tadını çıkarabilirler.

4. Yıl Dönümü Kutlamaları Şimdi Başlıyor

Bugünden itibaren GM Silver’ı ziyaret eden ve sohbet penceresine “4yearsWithBlackDesert!” yazan Maceracılar, 500 Cron Taşı ve özel olarak tasarlanmış Bakır İşlemeli Kahve Takımı alabilir. Ayrıca Değerli Paket ve Zanaatkar Hafızası da dahil olmak üzere Maceracılara ek ödüller sağlayacak çeşitli kupon kodları da resmi web sitesinde bulunabilir. Dahası, tüm Maceracılar 5 ve 12 Aralık’ta yapılması planlanan Bağlantı Noktası Savaşlarında GM’lerin yanında savaşmak için GM Klanına katılmaya davet ediliyor.

Etkinlik eşyası "Bakır İşlemeli Kahve Takımı" sadece Türkiye&MENA'daki Maceracılar için tasarlandı
Etkinlik eşyası “Bakır İşlemeli Kahve Takımı” sadece Türkiye&MENA’daki Maceracılar için tasarlandı

Velia’daki NPC Punia’yı ziyaret eden Maceracılar, Büyücü Hayaletçik ve Klasik Kıyafet Seti gibi eşyalar için takas edilebilen Altın Gün Işıklı Deniz Kabuğu kazanabilecekleri özel görevleri kabul edebilecek. Ayrıca, Aile başına sadece bir kez tamamlanabilen bir Meydan Okuma alabilir ve 8 Hazine Avcısını yendikten sonra ödüllerle dolu bir Hazine Sandığı açabilirler. Ayrıca, Level ve Beceri EXP Hot Time, Giriş Ödülleri ve Eşya Düşme Oranları da öncekinden çok daha özel avantajlar sunuyor. Kutlamalara devam etmek için bir dizi yeni etkinlik de önümüzdeki hafta başlayacak.

Mini oyun “Yar” Şimdi Oynanabilir

Maceracılar artık yeni mini oyun “Yar”ı Black Desert Türkiye&MENA’da oynayabilir. Yar, Maceracıların başkalarıyla birlikte oynayabileceği bir kart çekme oyunudur. 5 kartla en iyi eli oluşturup en yüksek puanı alan oyuncu, oyunu kazanır. Yar oyununda stratejik düşünme ve biraz da şans önemlidir.

Maceracılar Black Desert NPC'lerinin görüntülerine sahip kartlarla Yar oynayabilir
Maceracılar Black Desert NPC’lerinin görüntülerine sahip kartlarla Yar oynayabilir

Black Desert PC X Konsol CalpheON Şöleni 11 Aralık’ta Yapılacak

Pearl Abyss, Black Desert PC ve Konsol Maceracıları için 11 Aralık’ta yıllık CalpheON Şöleni’ne ev sahipliği yapacak. Bu şölen, tam bir eğlence ve topluluk etkinlikleri programının yanı sıra, gelecek için planlanan yeni içerikleri de öne çıkaracak ve sunacak. Etkinlik, resmi Twitch ve YouTube kanallarından canlı olarak yayınlanacak.

Daha fazla bilgiye Black Desert Türkiye&MENA’nın tr.playblackdesert.com adresindeki web sitesinden ulaşılabilir.Black Desert Türkiye&MENA 4. Yılını 400 TL Değerinde Ödüllerle Kutluyor!