Black Desert Türkiye&MENA Yeni Rüya Atı Efsanevi Diné’yi Tanıttı

Black Desert Türkiye&MENA Yeni Rüya Atı Efsanevi Diné’yi Tanıttı

PAYLAŞ

Pearl Abyss bugün yeni Rüya Atı “Efsanevi Diné”nin Black Desert Türkiye&MENA‘ya eklendiğini duyurdu. Bugünden itibaren, tüm yeni, geri dönen ve mevcut Maceracılar için bir “Maceracı Ayı” etkinliği de dört hafta boyunca haftalık olarak gerçekleşecek.

Yeni Binek Efsanevi Diné Black Desert Dünyasında

Diné atalarının görkemli boynuzuna sahip olan yeni Efsanevi Diné, yalnızca görünüşte değil, aynı zamanda su üzerinde dört nala koşma ve Black Desert‘ın açık dünyasında daha hızlı seyahat etme yetenekleri gibi performansta da sofistike özelliklere sahiptir.

Black Desert Türkiye&MENA Yeni Rüya Atı Efsanevi Diné’yi Tanıttı

Bir Efsanevi Diné yetiştirmek için her ikisi de Lv. 30 veya üzerinde olan bir erkek ve bir dişi Diné gereklidir. Maceracılar bu malzemelerle, Taşkuyruk At Çiftliği Ahır Bekçisi aracılığıyla bir “Düşsel Tütsülük” kullanıp Düşlem denemesi yaparak Efsanevi Diné elde etmeye çalışabilirler.

Yeni rüya atının gelişini kutlamak için, 31 Mayıs’a kadar Black Desert’ın tüm büyük şehirlerinde “Efsanevi Diné’nin Gizemli İllüzyonu” görünecek. Maceracılar, Düşsel Tütsülük elde etmek için gerekli malzemeleri elde etmek üzere bu illüzyonla etkileşime girebilirler.

Black Desert’ta Bol Ödüllü Etkinlikler Maceracıları Bekliyor 

Black Desert dünyasında, dönem boyunca her hafta çeşitli özel etkinlikler ve içerikler sunan Maceracı Ayı başladı. İlk hafta için, özel bir oyuna giriş etkinliği ve bir “Hot Time” etkinliği başlayacak. Maceracıların, Binek Becerisi Seçim Kuponu, 100 Cron Taşı ve bir [Etkinlik] Yükseltme Yardım Seti III gibi çeşitli ödüller almak için her gün giriş yapmaları öneriliyor.

Black Desert Türkiye&MENA Yeni Rüya Atı Efsanevi Diné’yi Tanıttı

Gelecek hafta için Maceracılar, iyileştirilmiş bir avlanma deneyimi sağlayacak özel etkinliğin yanı sıra yenilenmiş avlanma alanlarının tadını çıkarmayı bekleyebilirler.

Son olarak, Maceracılar Black Desert paketleri ve oyuna erişim kuponunu 31 Mayıs’a kadar resmi web sitesinde ve Steam’de şimdi %50 indirimle alabilirler.

Daha fazla bilgi için Black Desert Türkiye&MENA’nın tr.playblackdesert.com adresindeki resmî web sitesini ziyaret edebilirsiniz.