Black Desert Türkiye&MENA’da Terrmian Su Parkı Yaz Şenlikleri Başlıyor!

Black Desert Türkiye&MENA’da Terrmian Su Parkı Yaz Şenlikleri Başlıyor!

PAYLAŞ
Gezegende-black-desert-turkiyemenada-terrmian-su-parki-yaz-senlikleri-basliyor

Black Desert evreninde Yaz Sezonu çeşitli içerik ve ödül dolu görevlerle devam ediyor. Maceracılar yazın tadını çıkarırken aynı zamanda karakterlerini geliştiriyorlar. Dolu dolu yaz eğlencesi Terrmian Su Parkı ile devam ediyor!

Pearl Abyss, Maceracıların Black Desert Türkiye&MENA’da bulunan ve uzun zamandır beklenen Terrmian Su Parkı ile yazın tadını çıkarmaya devam edebileceklerini açıkladı. Ayrıca Sezon Sunucusunda yeterli deneyim kazandıklarını düşünen Maceracılar ise erken mezuniyet ve tamamlama ödülleri kazanabilecekler.

Maceracılar artık yazın geri kalanını daha heyecan verici şenliklerle güzel bir dönüş yapan Terrmian Su Parkı’nda geçirebilecekler. 26 Ağustos tarihine kadar açık olan Terrmian Su Parkı, Maceracıların Özel Terrmian Parası ve Nişanlarını toplayabileceği çeşitli mini oyunlar da dahil olmak üzere 10’dan fazla etkinlik görevi sunacak. Maceracılar, bu paraları ve nişanları daha sonra dekoratif süslemeler ve özel oyun içi öğeler satın almak için kullanabilecekler.

Maceracılar, Yaz Şenlikleri ile Mezun Oluyor

Sezon Sunucusunda yeterli deneyim kazandığını düşünen Maceracılar için Yaz Sezonu sona erdi. Maceracılar artık erken mezun olabilecek ve sezon karakterlerini normal karakterlere dönüştürebilecekler. Özel görevi tamamlayan Mezun Maceracılar, PEN (V) Capotia aksesuarları ve Valks’ın Tavsiyesi dahil olmak üzere bahar mevsimi tamamlama ödüllerini de alabilecekler.

Ayrıca Tarif büyücüleri tarafından ortaya çıkarılan eski bir büyü Naderr’in Bandı da yenilendi. Bu büyü, Maceracıların yükseltme ortanı artış şanslarını Kara Ruh aracılığıyla takas etmelerini sağlayacak. Lv. 58’e ulaşanlar Naderr’in Bandı görev serisini kabul ederek elde edebilecekleri görev ödülü ile Naderr’in Bandı slotunu genişletebilecekler.

Yanı sıra geçen hafta duyurusu yapılan Pearl Abyss ve Netflix’in yeni orijinal içeriklerinden Cursed işbirliğine özel Black Desert PC  ve Black Desert Mobile tanıtım videoları da yayınlandı.

Daha fazla bilgi için Black Desert Türkiye&MENA resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.