BLAST Pro Series İstanbul’un Medya Partneri ‘Karnaval’ Oldu!

BLAST Pro Series İstanbul’un Medya Partneri ‘Karnaval’ Oldu!

PAYLAŞ
BLAST Pro Series İstanbul’un Medya Partneri Karnaval Oldu
BLAST Pro Series İstanbul’un Medya Partneri Karnaval Oldu

BLAST Pro Series İstanbul’un Medya Partneri Karnaval Oldu! Dünyanın en başarılı 6 CS:GO takımının kıyasıya mücadele edeceği espor turnuvası BLAST Pro Series İstanbul’un medya partneri Karnaval oldu. Turnuva ile ilgili güncel haberler Karnaval radyolarından oyun severlere duyurulacak.

 

Türkiye’de ilk kez gerçekleşecek BLAST Pro Series İstanbul’un 29 Eylül’deki final müsabakası için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Espor dünyasının Formula 1’i olarak bilinen ve dünyanın en iyi espor takımlarını İstanbul’da bir araya getiren BLAST Pro Series İstanbul, Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda alanı dolduracak binlerce oyun severe ev sahipliği yapıyor.

 

BLAST PRO Series İstanbul’da ‘Karnaval’ var

BLAST Pro Series İstanbul’un Medya Partneri Karnaval Oldu! Türkiye’nin en sevilen radyolarını bir çatı altında toplayan Karnaval’ın medya sponsorluğunu üstlendiği turnuva ile ilgili tüm haberler radyolara taşınıyor. Süper FM, Metro FM, Joy FM, JoyTurk, Virgin Radio ve farklı müzik zevklerine hitap eden birçok dijital radyoyu bünyesinde bulunduran Karnaval, sponsorluğunu üstlendiği BLAST Pro Series İstanbul ile espora da destek oluyor.

Sadece Türkiye’de 6,4 milyon aktif oyuncusu bulunan CS:GO’nun Türkiye’deki ilk uluslararası turnuvası olan BLAST Pro Series İstanbul’un şampiyonu 29 Eylül Cumartesi günü yapılacak final maçı ile belli oluyor. Dünyanın en iyi CS:GO takımları arasında yer alan Space Soldiers, Astralis, Made in Brazil, Ninjas in Pyjamas, Virtus Pro ve Cloud 9 takımlarının 250 bin dolarlık ödül havuzu ve ikonik kupa için mücadele edeceği turnuva, kapalı alanda ve ekran karşısında ışık şovları eşliğinde izleyenlere eşsiz bir deneyim imkanı sunuyor. Bu heyecana ortak olmak için biletlere www.mobilet.com internet sitesinden ulaşabilirsiniz.