HUAWEI Dünyanın En Büyük Üçüncü Tablet Şirketi Oldu

HUAWEI Dünyanın En Büyük Üçüncü Tablet Şirketi Oldu

PAYLAŞ
HUAWEI Dünyanın En Büyük Üçüncü Tablet Şirketi Oldu
HUAWEI Dünyanın En Büyük Üçüncü Tablet Şirketi Oldu

 HUAWEI Dünyanın En Büyük Üçüncü Tablet Şirketi Oldu. IDC tarafından yayınlanan verilere göre, 2018 yılının ikinci çeyreğinde HUAWEI, dünyanın en büyük üçüncü tablet şirketi oldu. Birçok yerel pazarda liderliği elinde bulunduran HUAWEI, 3,09 milyon adet tablet sevkiyatı yaparak pazar payını, ABD hariç yüzde 11,98’e çıkarttı. Bu mihenk taşının aşılmasında istikrarlı ve dinamik bir şekilde gerçekleşen yıllık yüzde 16,2 oranında büyümenin etkisi de hissediliyor. HUAWEI 2017 yılının ikinci çeyreğinde 2,66 milyon tablet sevkiyatı gerçekleştirirken, 2018 yılının ikinci çeyreğinde bu rakam 3,09 milyon adede çıktı. HUAWEI’nin pazar payı oranı 2017 yılının ikinci çeyreğinde yüzde 6,97 bandındayken, 2018 yılının ikinci çeyreğinde yüzde 16,2 büyüyerek 9,11 oranına yükseldi. HUAWEI aynı zamanda dünya çapında tablet pazarında yüzde 15’in üzerinde büyüme hızı yakalayan tek tablet şirketi oldu.

HUAWEI tablet pazarındaki büyümesi ve iddiasını hızla arttırırken, 130 ayrı ülkede tabletlerini kullanıcılar ile buluşturuyor. HUAWEI Çin, Japonya, Finlandiya, Tayland, Vietnam ve İtalya’da pazar ikincisi durumundayken, Rusya, Suudi Arabistan ve Polonya’da pazar liderliğini koruyor.

  HUAWEI Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu Ülke Müdürü Seth Wang, Türkiye pazarının HUAWEI tabletlere oldukça iyi bir tepki verdiğini belirterek, “Türkiye, HUAWEI için çok önemli bir pazar olma özelliğini sürdürüyor. HUAWEI olarak, tüm teknoloji tutkunlarının üst düzeyde mobil deneyime ulaşması için her bütçeye uygun farklı ürünler geliştiriyoruz. Bu kapsamda pazara sunduğumuz MediaPad T3 10 ve T3 7 tabletlerimizin de Türkiye’de çıktığımız bu dijital yolculukta kullanıcıların farklı ihtiyaçları özelinde verimli bir yatırım olduğuna inanıyorum. Türkiye’deki tüketicilerin her açıdan mobil ihtiyacını karşılamak üzere teknoloji ve tasarımlarımızın ulaştığı son noktayı yansıtan ürünlerimizi pazara sunmaya devam edeceğiz” açıklamasını yaptı.

HUAWEI Dünyanın En Büyük Üçüncü Tablet Şirketi Oldu.

HUAWEI’nin Türkiye pazarında tüketicilerin beğenisine sunduğu en yeni tabletler olan MediaPad T3 10 ve T3 7, kullanıcılara yazılım ve donanım entegrasyonunun en iyi avantajlarını sunuyor. Kullanıcılara daha fazla kişiselleştirme seçeneği sunan Android Nougat 7 işletim sistemine sahip MediaPad T3 10, HUAWEI’nin kendi geliştirdiği arayüzü EMUI 5.1’e entegre biçimde çalışıyor. EMUI arayüzü, kullanıcı davranışlarını ezberleyerek tabletin performansını kullanıcısına göre optimize ediyor. Otomatik öğrenme işlevi kullanıcıya pek çok avantaj sağlarken, ürünün pil ömrünü de uzatıyor. Görsel bir güzellik ve dokunma deneyimi sunan HUAWEI MediaPad T3 7 ise, 6.1 milimetre kalınlığındaki çerçeve tasarımı ve capcanlı 7 inç ekranı sayesinde daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

  HUAWEI MediaPad T3 10 tavsiye edilen 899TL ve HUAWEI MediaPad T3 7 ise tavsiye edilen 549TL satış fiyatları ile tüketicinin beğenisine sunuluyor.