Huawei P30 Serisi Türkiye Fiyatları Belli Oldu

Huawei P30 Serisi Türkiye Fiyatları Belli Oldu

PAYLAŞ
Huawei P30 Serisi Türkiye Fiyatları Belli Oldu
Huawei P30 Serisi Türkiye Fiyatları Belli Oldu

Huawei P30 Serisi Türkiye Fiyatları Belli Oldu! Huawei Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu, P30 Serisi’nin Türkiye fiyatlarını açıkladı. P30 Pro, iki ayrı versiyon olarak Türkiye’deki tüketiciler ile buluşacak.

Huawei P30 Pro, Türkiye’de 6GB RAM – 128GB depolama kapasitesi ve 8GB RAM – 256GB depolama kapasitesi olmak üzere iki versiyon olarak tüketiciyle buluşuyor.

P30 Pro; 6GB RAM ve 128GB depolama kapasitesi ile Turkcell, Turk Telekom ve Vodafone operatör kanallarının yanı sıra perakende ve online satış noktalarında 6.999 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı ile teknoloji hayranlarının beğenisine sunuluyor.

P30 Pro’nun 8GB RAM ve 256GB depolama kapasitesine sahip versiyonu ise perakende ve online satış noktalarında 7.999 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı ile satışta olacak.

P30; 6GB RAM ve 128GB depolama kapasitesi ile Turkcell, Turk Telekom ve Vodafone operatör kanallarının yanı sıra perakende ve online satış noktalarında 5.699 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı ile mağazalarda yerini alacak.

Ayrıca, tüketiciler P30 Serisi’ni İstanbul’da 6 Nisan 2019 saat 12:00’de açılacak İstinye Park Huawei Deneyim Mağazası ve Şubat’ta açılan İzmir MaviBahçe Huawei Deneyim Mağazası’nda da deneyimleyerek satın alınabilecek. Her iki telefon da “Breathing Crystal”, “Aurora” ve “Black” renk seçenekleriyle tüketiciye sunuluyor.

Mobil fotoğrafçılıkta yeni devrim

HUAWEI P30 Serisi, kullanıcıların akıllı telefon fotoğrafçılığındaki beklentilerini değiştiriyor. HUAWEI P30 Pro, HUAWEI SuperSpectrum Sensörlü 40MP ana kamera, 20MP ultra geniş açılı kamera, 8MP telefoto kamera, HUAWEI Uçuş Süresi (TOF) Kamerası ve yeni bir Leica Dörtlü Kamera sistemi ile donatıldı. Yepyeni bir selfie deneyimi için ise 32MP ön kamera bulunuyor.

1/1,7 inç HUAWEI SuperSpectrum Sensörü ışığı temelde yeni bir şekilde algılıyor. RYYB SuperSpectrum Sensörü, yeşil pikselleri üstün sarı piksellerle değiştirerek geleneksel RGBG Bayer filtresinden farklılık gösteriyor ve HUAWEI P30da 204.800, HUAWEI P30 Pro’da ise 409.600 ISO derecesine kadar çıkabiliyor. Sensör teknolojisindeki bu temel değişim ile birlikte daha büyük piksellerin kullanımıyla Huawei, çok çeşitli senaryolarda ve aydınlatma koşullarında olağanüstü fotoğraf ve video çekimi deneyimleri sunuyor.

F / 1.6 geniş diyafram açıklığı, görünen dünyayı daha fazla yakalayan ultra geniş görüntüler kaydedilmesine olanak sağlıyor. Büyük RYYB sensörü ve Huawei AIS + OIS teknolojileri ile çalışan Huawei P30 Pro, her ışıkta daha aydınlık görüntüler sunuyor. Geceleri bile elle yapılan çekimler ayrıntılı olarak yakalanırken, optik olarak dengelenmiş ana ve telefoto fotoğraf makineleri görüntüyü sabitliyor.

HUAWEI SuperZoom Lens, şık bir cihaz tasarımında yeni bir zoom fotoğrafçılığı ihtimalini gerçeğe dönüştürüyor. SuperZoom, periskop tasarımıyla elde edilen yüksek kaliteli büyütme özelliğini destekliyor. 5x optik zoom, 10x hibrid yakınlaştırma ve 50x dijital yakınlaştırma özelliğine sahip. Telefoto kameradaki bir prizma elemanı, kamera yüksekliğini en aza indirirken ve cihazın tasarımını bozmadan odak uzunluğunu maksimize etmek için ışığı dik açıyla yansıtıyor.

HUAWEI P30 Pro’ya özgü, tam olarak doğru görüntü segmentasyonu sağlamak için alan derinliği bilgisini alan HUAWEI Uçuş Süresi (TOF) Kamerası, kesin mesafe ölçümü, odaklanmış bir arka plandan kremsi, Leica tarzı bir bulanıklığa kadar birden fazla bokeh seviyesinin simülasyonunu mümkün kılıyor.

Ön ve arka kameraların aşırı pozlanmış ve arkadan aydınlatmalı selfieleri optimize etmek için art arda çekilen birden fazla fotoğrafı birleştirmelerini Huawei AI HDR + sağlıyor. Süper Portre Modu, kişinin yüzündeki saç tellerine kadar küçük ayrıntıları bile yakalayabiliyor. Bu mod, odaklanmamış bir arka plan ve son derece ayrıntılı bir konu ile olağanüstü görüntüler üretmek için derinlik bilgileri, 4’ü bir arada piksel çekimi ve özel algoritmaları birleştiriyor.

Huawei P30 Serisi Türkiye Fiyatları Belli Oldu!

Akıllı telefonda video yeniden tanımlanıyor

Zengin video özellikleri ile Huawei P30 Serisi, stüdyo kalitesinde video çekimi çağını başlatıyor. HUAWEI SuperSpectrum Sensörü, düşük ışıkta kaliteli video çekimi sağladığı gibi, gece sahnelerini kristal netliğinde ortaya çıkarıyor. SuperZoom Lens net yakın çekimlere izin verirken, Huawei AIS ve OIS artık 60 fps’de 4K videolar gibi tüm video çekim ayarları için görüntü dengelemeyi destekliyor. AI Movie Editor, otomatik olarak eylemin özniteliklerini tanımlıyor ve kullanıcılara arka plan müziği ekleme ve zaman atlaması, yavaş hareket gibi özel efektler ekleyerek, ilgi çekici video içeriği üretmek için araçlar sunuyor.

HUAWEI İkili Görüntüleme modu ise videolara yepyeni bir bakış açısı getiriyor. Huawei P30 Serisi cihazlar, aynı anda farklı videoları kaydetmek için arka kameralardan ikisinin birden ama ayrı ayrı kullanılmasına izin veriyor. Çift Görüntü modunda, hem ultra geniş açılı bir klip hem de zoom çekimi yapılabiliyor. Örneğin ekranın sağında bir panorama ve solunda bir yakın çekim eklenerek, doğal video çekimi için yeni olanaklar ortaya konuluyor.

Çarpıcı tasarım mirası

6,1 inç HUAWEI P30 ve 6,47 inç HUAWEI P30 Pro klasik siyah ve üç yeni degrade renk ile geliyor. Gündoğumu, Kristal ve Aurora, Huawei’nin öncülüğünü yaptığı yeni, yüksek verimli bir inkjet işlemiyle üretildi. FHD + (2340×1080) Dewdrop ekran, minik çentik sayesinde kesintisiz, estetik ve simetrik bir ön görünümle maksimum ekran alanı sağlıyor.