Game of Thrones Winter Is Coming Tüm Dünyada Yayında

Game of Thrones Winter Is Coming Tüm Dünyada Yayında

PAYLAŞ
Game of Thrones Winter Is Coming Tüm Dünyada Yayında
Game of Thrones Winter Is Coming Tüm Dünyada Yayında

Yoozoo Games, Emmy® ödüllü HBO® dizisinin lisanslı strateji PC browser oyunu Game of Thrones’u yayınladı. Oyuncular Yedi Krallığı temsil eden lord ya da leydi unvanlarıyla Westeros’un Demir Taht’ına oturmaya çalışacakları epik bir yolculuğa çıkacaklar.

Dünyanın lider oyun geliştiricisi ve dağıtımcılarından Yoozoo Games, Game of Thrones Winter is Coming™ oyununu dünya çapında yayınladığını duyurdu. Bu gerçek zamanlı strateji, PC browser oyunu Warner Bros. Interactive Entertainment ve HBO® lisansıyla oyuncuların beğenisine sunuluyor. Oyun şu an İngilizce dilini desteklemekte. Diğer diller de yolda.

HBO, Warner Bros. Interactive Entertainment ve Yoozoo Games, devasa ölçekli bir Westeros yaratmak için el ele vererek Yedi Krallığın diziden de bildiğimiz önemli yerlerinin ve kalelerinin de bulunduğu uçsuz bucaksız ve eşsiz bir çok oyunculu dünya ortaya çıkardı. Hikâye, Eddard Stark’ın ölümüyle başlıyor. Oyuncular onun yerine geçecek bir lord ya da leydi olacaklar.

Game of Thrones Winter is Coming strateji her şeyden önce geliyor. Oyuncular fethedilemez bir kale ve muzaffer bir ordu sahibi olmaya çalışırken, dizinin ikonik karakterlerinden yardım alacaklar. Oyuncular ilerledikçe, Demir Taht’a oturmak için gereken kudret, parayı ve nüfuzu kazanacaklar.

Engin Westeros coğrafyasında sizi bekleyen pek çok Game of Thrones karakteri var. Her biri farklı yeteneklere, kendi askerlerine ve halkına sahip. Oyuncuların dost seçerken iki kez düşünmesi gerekecek. Bu oyunda hakimiyete giden yol nüfuz ve entrikalardan geçiyor.

Oyuncular arkadaşlarını davet ederek ordu kuracak, diğer Westeros lord ve leydileriyle savaşıp kalelerini fethedecek. Nihayetinde Yedi Krallığın hükümdarı olmayı başarabilen oyuncu, Demir Tahtı hükmüne yaraşır bir şekilde düzenleyip geliştirebilecek. Westeros’da sizi 30 farklı iklim ve hava koşulu bekliyor. Bu kıtanın görüntüsü, en az liderleri kadar hızlı değişiyor.

Bazı oyun modlarında oyuncular diziden en sevdikleri anları canlandırabilecek ve Game of Thrones hikâyesini yeniden yazacaklar. Çeşitli PvE görevleriyle açılmayı bekleyen gizli hikâye serileri de oyuncuları bekleyen sürprizler arasında. Gezgin haydut güruhları ve suikastçılara karşı vereceğiniz mücadeleler sonunda kıymetli ödüller kazanacaksınız.

Game of Thrones Winter is Coming’in CGI fragmanını izleyin ve hemen şimdi oyuna başlayın