Game of Thrones yeni sezonu ile geliyor.

Game of Thrones yeni sezonu ile geliyor.

PAYLAŞ

Türkiye’de günden güne artan popülerliğiyle yabancı diziler, izlenme oranlarıyla türk dizilerinin önüne geçmeye başladı. Geçtiğimiz yıllarda hayatımıza giren Game of Thrones da bu dizilerden birisi. Uluslararası film puanlama ve yorum sitesi IMDB’deki en yüksek puana sahip dizi unvanını uzun zamandır elinde bulunduran Game of Thrones, 2013 yılında 3. sezondan muhteşem bir bölümle sona ermiş, 4. sezon için güzel bir başlangıç yapmayı planlıyordu.

Merakla beklenenTaht oyunları kaldığı yerden devam ediyor. Artık bir televizyon klasiği olarak kabul edilen ‘Game of Thrones’ dizisinin 4. sezon başlama tarihi belirlendi. Dizinin ABD’deki yayıncı kanalı HBO, yeni sezonun 6 Nisan Pazar günü ekrana geleceğini açıkladı. Yazar George R. R. Martin’in aynı adlı roman serisinden uyarlanan dizinin yeni sezonunda da Peter Dinklage, Lena Headet, Emilia Clarke, Kit Harington rol alacak.

Game of Thrones‘ ABD yayınından 24 saat sonra CNBC-e’de yayınlanacak. HBO, bir başka sevilen dizi ‘Boardwalk Empire’ın ise ekrana gelecek 5. Sezonuyla son bulacağını açıkladı.