Career in Games yeni yeteneklere ulaşmada firmalara zaman kazandırıyor

Career in Games yeni yeteneklere ulaşmada firmalara zaman kazandırıyor

PAYLAŞ
career-in-games-yeni-yeteneklere-ulasmada-firmalara-zaman-kazandiriyor

Mobidictum ailesinin yeni üyesi Career in Games, oyun sektöründeki firmaların aradıkları yeteneğe kolayca ulaşmalarını sağlıyor.

Mobidictum olarak bir süredir oyun sektöründe yeteneğe ulaşmada firmaların zorluk yaşadığını görüyoruz. Bu vesileyle alt markamız Career in Games adı altında firmalara yetenek bulma konularında yardımcı olmak istedik. Bir işe alım danışmanlığı firması olan Career in Games’in amacı oyun sektöründeki firmaların zamanlarından tasarruf etmelerini ve aradıkları yeteneğe kolayca ulaşmalarını sağlamaktır.

Özel yetenekler ile firmalar arasındaki köprü oluyor

Career in Games’in servisleri arasında CV inceleme, toplu işe alım, yetenek avı gibi firmaların zamanını daha iyi değerlendirmesini sağlayacak servisler bulunuyor. Mobidictum Kurucusu ve Genel Müdürü Batuhan Avucan, “Firmalar çoğu zaman aradığı özel yetenekleri iş ilanları açarak bulamıyor ya da diğer firmaların çalışanlarına kendi ismiyle gidip yazmak istemiyor,” diyor. “Burada biz devreye giriyoruz.”

İş arayan yeteneklerin de Career in Games’e başvurabileceğini belirten Avucan, bazen çalışanların da idealindeki şirketi bulmakta zorluk yaşadığını söylüyor.

2015’ten beri bağımsız ve öz sermaye ile büyüyen Mobidictum bugün sektörün istihdam alanındaki sorunları çözmek için tüm paydaşlarla iş birliği içinde olabileceğini de belirtiyor. Batuhan Avucan “2015’deki kuruluş amacımız bağımsız geliştiricilerin pazarlama faaliyetlerine destek verebilmekti, bugün o bağımsız geliştiriciler firma sahipleri oldular ve istihdam yarattılar. O zamandan bu yana, misyonumuz değişmedi fakat evrildi, bağımsız ve tarafsız şekilde hizmet vermeye devam edeceğiz.” diye ekliyor.
İstihdamdaki problemleri ve oyun sektörünü konuşmak için Career in Games internet sitesinden iletişime geçebilirsiniz.

Batuhan Avucan’ın oyun firmaları için nasıl marka bilinirliklerini arttırabileceği hakkındaki videosuna göz atın.