CeBIT Bilişim Eurasia Başladı!

CeBIT Bilişim Eurasia Başladı!

PAYLAŞ

Bu yıl 15.si düzenlenen CeBIT Bilişim Eurasia, 11 Eylül 2014 (bugün), T.C. Ulaştırma, Denzcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan’ın katılımıyla açıldı.

Hannover Fairs Turkey tarafından organize edilen CeBIT Bilişim Eurasia ve Global Konferans’ ın bu yılki ana sponsoru Aktifbank oldu. Sektör liderlerinden SAP Innovation Center Turkey, İnovasyon Sponsoru olarak fuara destek veriyor. Fuarın Resmi Havayolu Sponsoru ise yine Türk Hava Yolları oldu.

Global arenadan bir çok konuşmacıyı ağırlayan fuarın açılış töreninde ise Andreas Gruchow (Deutsche Messe AG, Yönetim Kurulu Üyesi), Cafer Tosun (SAP Innovation Center Turkey Genel Müdürü), Dr. Önder Halisdemir (Aktifbank Genel Müdürü), Dr. Tayfun Acarer (Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanı), İltimas Mammadov (Azerbaycan Cumhuriyeti Haberleşme ve Yüksek Tek. Birinci Bakan Yard.), Mr. Arkadiusz Bąk (Polonya Ekonomi Bakan Yardımcısı), Ahmet Kaşif (KKTC Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı), Olaf Lies (Almanya Aşağı Saksonya Ekonomi Bakanı) ve Lütfi Elvan T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan konuşmaları yer aldı.

PAYLAŞ
Önceki makaleiPhone 6 Türkiye Fiyatları Belli Oldu…
Sonraki makaleViber’ a Yeni Güncelleme
Gezegende.com, teknoloji, bilişim, sosyal medya ve internet odaklı haber portalıdır. 2013 Temmuz ayında yayına başlayan Gezegende.com'u yakından takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK