DataStar’dan Slim PC Serisini Türkiye’ye Getirmeye Başladı

DataStar’dan Slim PC Serisini Türkiye’ye Getirmeye Başladı

PAYLAŞ

Shuttle’ın Türkiye distribütörü DataStar, farklı kasa yapılarına sahip Shuttle ürün ailesini genişletiyor. Shuttle’ın ‘Slim PC’ serisini de Türkiye’ye getirmeye başlayan şirket, ince kasalı ve küçük boyutlu bu modellerin, özellikle endüstriyel alanda ilgi gördüğünü belirtiyor.
DataStar’ın satışa sunduğu Slim PC modellerinden biri Shuttle DS61 V1.1, 7/24 çalışabilme özelliği ile dikkat çekiyor. Bu açıdan 24 saat çalışması gereken dijital reklam tabelaları gibi uygulamalarda tercih edilen ürün, ince ve minik yapısı ile her yere kolayca monte edilebiliyor.
Düşük gürültü seviyesi ve az enerji tüketimi ile 7/24 çalışmayı kolaylaştıran, maliyetleri düşüren Shuttle DS61 V1.1, Intel H61 Express yonga setini kullanıyor. Sandy / Ivy Bridge Core i3/i5 / i7 işlemci seçeneklerini destekleyen bu model, dört adet USB girişine sahip. Çift ekran çıkışı olan ürün, Full HD yüksek çözünürlüklü görüntü desteği sunuyor.

Shuttle DS61 V1.1, sadece 43 mm kalınlığında ve rahatlıkla bir LCD monitör ya da TV arkasına monte edilebiliyor. Uluslararası VESA standardına uygun olarak üretilen ince PC, VESA montaj yeteneği ile her yere kolaylıkla monte edilip, çalıştırılabiliyor. Çift Gigabit LAN desteği olan ürün, bu sayede yüksek hızda veri aktarımı yapabiliyor. Ayrıca ürün USB 3.0 desteği de sunuyor.
Tam kullanıldığında 90W gibi çok az enerji tüketen ürün, yüksek verimli ve zeki soğutma sistemi sayesinde çok da düşük gürültü seviyesine sahip. Enerji tasarrufunun yanı sıra yerden de tasarruf sağlayan Shuttle DS61 V1.1 Slim PC, 190 x 165 x 43 mm boyutlarında.