ASUS Transformer Book T100 kampüsleri kasıp kavuruyor!

ASUS Transformer Book T100 kampüsleri kasıp kavuruyor!

PAYLAŞ

ASUS “We Transform” ürünlerinden ASUS Transformer Book T100, Hacettepe Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi ve Marmara Üniversitesi öğrencileriyle buluşuyor!  Üniversitelerdeki ASUS stantlarında öğrencileri süpriz hediyeler bekliyor. 
ASUS’un “We Transform” ürünlerinden olan ASUS Transformer Book T100, 15 Ekim’de Hacettepe Üniversitesi’nde başladığı yolculuğuna 16 Ekim’de İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü’nde, 17 Ekim’de de Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü’nde devam edecek ve öğrencilerin beğenisine sunulacak.

 

Kampüslere kurulacak ASUS standını ziyaret eden üniversiteliler, ASUS Transformer Book T100 için hazırlanan devasa maketi yakından inceleyebilecek, dart oyunu ve birçok sürpriz hediyenin keyfini çıkaracak. Etkinlikler #asusuniversitemde hashtag’i aracılığıyla Twitter’dan da takip edilebilecek.

 

Transformer Book T100 – rahatça taşınabilen dizüstü bilgisayar ile tablet bir arada

ASUS Transformer Book T100, 10.1 inç, Intel® Atom™ “Bay Trail” dört çekirdek işlemci ve tek başına Windows 8.1 tablet olarak kullanılabilen ayrılabilir HD ekranıyla ultra portatif bir cihaz. Pürüzsüz tasarımı ve sağlam yapısıyla Transformer Book T100, sadece 1,07 kg ağırlığıyla en hafif ultra portatiflerden biri olmakla kalmıyor, aynı zamanda 10 inç tabletler arasında 550 gr ile en hafiflerden biri olma özelliğini de taşıyor.

 

Transformer Book T100 yeni Intel® Atom™ Bay Trail TZ3740 dört çekirdek işlemcisiyle sorunsuz çoklu işlem performansı ve 11 saate çıkabilen pil gücüyle inanılmaz bir enerji verimliliği sağlıyor. Hafif klavye parçası, uzun süre rahat kullanım için mükemmel tasarlanmış tuş tasarımı, Windows 8.1 kullanımını destekleyen çoklu dokunmatik touchpad’i ve USB 3.0 özelliklerine sahip. Sadece 10.5 mm inceliğindeki Transformer Book T100 178 derece görüş açısı ve keskin örüntü kalitesiyle HD 10.1 inç IPS çoklu dokunmatik bir tablet. Transformer Book T100 ayrıca Word, Excel, PowerPoint ve OneNote programlarının tam sürümünü içeren Microsoft Home & Student 2013 yüklenmiş olarak geliyor ve hem okul hem de iş için mükemmel bir verimlilik çözümü sunuyor.

PAYLAŞ
Önceki makaleDataStar’dan Slim PC Serisini Türkiye’ye Getirmeye Başladı
Sonraki makaleKahve Yapan Robotlar Geliyor!
Gezegende.com, teknoloji, bilişim, sosyal medya ve internet odaklı haber portalıdır. 2013 Temmuz ayında yayına başlayan Gezegende.com'u yakından takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.