Dünyanın En Küçük İnsansı Robotu Türkiye’ye Geliyor

Dünyanın En Küçük İnsansı Robotu Türkiye’ye Geliyor

PAYLAŞ

Tayvan Ticaret Merkezi, Tayvan’ın en son teknolojiyle üretilen ve özellikleri ile insandan önce doğaya hizmet eden “çevre dostu” ürünlerini “Tayvan Doğa Dostu Ürünler Etkinliği”nde tanıtacak.

“Tayvan Çevre Dostu Ürünler Pavilyonu”nda çevre dostu özellikleri ile Guinness Rekorlar kitabına giren ve “Dünyanın en küçük insansı robotu” olan “Berobot” da Türk halkı ile tanıştırılacak.

BeRobot

İstinye Park’ta 15-19 Mayıs tarihleri arasında kurulacak olan “Tayvan Çevre Dostu Ürünler Pavilyonu”nda, Well-Ling, ChenTechnology, Nano Win Technology, GeStream Technology, Yantouch, SunUpEco, Absolute Technology, Crosscarf, PaperShoot Technologies, Green First Corporation ve Cashido Corporation gibi Tayvan’ın en güçlü firmaları çevre dostu ürünlerini Türk üreticiler ve tüketicilerle tanıştıracak.

Tayvan Ekonomik Bakanlığı (MOEA) tarafından düzenlenen ve Tayvan Ekonomi Bakanlığı Çevreci Ürünler Departmanı (GTPO) ve Tayvan Ticaret Merkezi (TAITRA) tarafından desteklenen etkinlikte Tayvanlı teknoloji şirketlerinden GeStream Technology’nin ürettiği Guinness Rekorlar Kitabı’na da giren “dünyanın en küçük insansı robotu” “Berobot” da sergilenecek. Güneş enerjisiyle çalışan Nano Win Technology’nin ürettiği “Dünyanın ilk katlanabilir elektrikli scooterı” damacerasever çevreci tüketicilere tanıtılacak.