Eğitimde Apple Kullanmak

Eğitimde Apple Kullanmak

PAYLAŞ

21. Yüzyıl eğitimi için eksiksiz çözümler Apple yıllardır teknolojiyi sadeleştirmeye ve eğitimcileri güçlendirmeye destek olmanın yanı sıra, öğrencilere esin kaynağı olmaya devam ediyor.
Eğitim felsefesinde en iyi olanı destekleyen Apple, öğretim ve öğrenim için ideal olan yenilikçi ürünler sunmaya devam ediyor. Bırakın, dijital bir eğitim ortamı oluşturmanızda Apple size yardımcı olsun. Böylece tüm öğrencilerinizin kendi yeteneklerini keşfetmelerine olanak tanıyın.

 

1. Eğitimle güçlü ve kalıcı bir bağ.

Apple 30 yıldır, teknolojiyi kullanarak kendini öğretim ve öğrenimi geliştirmeye adamıştır. Dayanıklı MacBook bilgisayarları gibi eğitim amacıyla tasarlanan ürünleri ve öğretmenleri eğitimde teknolojiyi kullanmaya hazırlayan Apple Bölgesel Eğitim Merkezleri gibi programlarıyla eğitime güçlü bir bağlılık sergilemeye devam etmektedir.

2. Sağlam mali tabloları ile güvenilir bir şirket.

Köklü yatırımlar, deneyim, % 35 yıllık büyüme. Sağlam finansmanı ile Apple, gelecekte de teknoloji ihtiyaçlarınızı karşılamak için burada olacaktır. Apple, eğitim ile uzun soluklu bir ortaklığa kendini adamıştır. Okullara ve eğitimcilere özel fiyatlar ve ödeme kolaylıkları sunar. Destek, kurulum ve bakım maliyetleri açısından avantajlı ürünler sunar.

3. Yeni bir nesil için eğitimi geliştiren teknoloji.

Mac, bugünün öğrencileri için önemli olan yaratıcı ve eleştirel düşünme becerilerini geliştirmek üzere tasarlanmıştır. Apple’ın ödüllü dijital yazma uygulamaları iLife ile öğrenciler, anlayışlarını sergileyen ve yaratıcılıklarını ortaya koyan anlamlı dijital projeler yaratabilirler. Mac OS X Snow Leopard’daki dahili Evrensel Erişim özellikleri ile tüm öğrenciler bir anda üretken olabilirler. 21. yüzyıl öğrenimi için yenilikçi yaklaşımlar arıyorsanız, Apple eğitim teknolojisi size en iyisini sunar.

4. Yüksek değer sağlayan bir platform.

Teknolojik ürünler satın alırken kutunun içinde ne olduğunun yanı sıra kurulum, eğitim ve bakım için gerekli olan süre ve kaynaklar da göz önünde bulundurulmalıdır. Mac’teki tüm yerleşik özellikler, yazılımlar, kablosuz ağ, MacBook ve iMac’te iSight video kamera ve bunların yanı sıra düşük eğitim, destek ve bakım maliyetleri düşünüldüğünde, Apple harcanan her kuruş için en yüksek değeri sunan doğru tercihtir.


5. Desteklenmesi kolay, güvenilir ürünler.

Apple, donanım, işletim sistemi ve dahili yazılım uygulamalarını tasarlayan ve böylece kutudan çıktığı anda en yüksek seviyede tutarlılığı sağlayan tek teknoloji sağlayıcısıdır. Sağlam UNIX altyapısı ile güçlendirilen Mac OS X Snow Leopard’ın, PC’lerden daha güvenli, onları etkileyen virüs ve casus yazılımlara karşı korumalı olduğu kanıtlanmıştır. Mac’i desteklemek kolaydır, eğitimciler ve öğrenciler için güvenli bir bilgisayar ortamı sunar.

6. Uyumlu ve birlikte çalışabilen teknoloji platformu.

Intel ile güçlendirilmiş Mac bilgisayarları, Microsoft Office (ayrı satılır) gibi uygulamaları çalıştırma, her tür ağ altyapısına bağlanabilme, PC’ler ile dosya paylaşabilme ve hatta Microsoft Windows’u çalıştırabilme becerileri sayesinde PC ortamı ile ideal uyum sunar.
7. Yüksek performanslı bilgisayarlar ve ağ çözümleri.

En iyi taşınabilir öğrenci bilgisayarları, ekonomik mobil laboratuarlar ve sorunsuz kablosuz ağ bağlantıları ile Apple, taşınabilir bilgi işlem alanında öncülük eder. Video düzenleme, bilimsel bilgi işlem ve ağ yönetimi için ideal olan Mac Pro iş istasyonu en yüksek başarımı sunar. Apple, düşük maliyetli ve yüksek başarımlı Xsan depolama çözümlerinin yanı sıra rafa göre optimize edilmiş Xserve dosya sunucuları gibi olağanüstü altyapı çözümleri getirir. Apple, her tür eğitim ihtiyacı için rakipsiz bir performans sağlar.

8. Kolay kullanım.

Mac OS X Snow Leopard tanıdık bir ara yüz, tutarlı menü komutları ve uygulamalar arasında sağlam bir uyum sağlar. Yazıcınızı takın, çalışsın. Dijital kameranızı bağlayın ve iPhoto fotoğrafları aktarmaya hazır bir şekilde açılsın. Mac OS X Snow Leopard, özel bir yapılandırma gerektirmeden kablosuz ağları otomatik olarak algılar. Mac’i öğrenmek, kullanmak ve bakımını yapmak çok daha kolaydır. Böylece gereksiz ayrıntılarla uğraşmaz, öğretim ve öğrenime daha fazla odaklanabilirsiniz.

9. Yeniliğe istikrarlı bir bağlılık.

Apple, 1970’lerde Apple II ile kişisel bilgisayar devriminin fitilini ateşledi ve 1980’lerde Macintosh ile kişisel bilgisayarı yeniden keşfetti. Bugün Apple, ödüllü masaüstü ve taşınabilir bilgisayarları; en gelişmiş ve kullanımı en kolay işletim sistemi Mac OS X Snow Leopard ve Apple’ı film, video ve televizyon üretim endüstrileri için tercih edilen platform haline getiren Final Cut Studio gibi profesyonel uygulamaları ile yeniliklerin lideri olmaya devam ediyor. Apple’ın, Fortune Dergisi’nin “En takdir edilen şirketler” listesinde zirveye oturmasına şaşırmamalı.

10. Eksiksiz çözüm sunan tek teknolojisi sağlayıcısı.

Apple, donanımdan yazılıma, Bölgesel Eğitim Merkezleri ile işbirliği ile mesleki gelişim gibi hizmetlerden müfredat yazılımına ve teknik desteğe kadar eğitimcilere eksiksiz çözümler sunuyor. Apple’ın eğitime bağlılığı sadece kullanıcı deneyimine olan bağlılığı ile rekabet edebilir. Apple teknolojisi yenilikçilik, kalite ve kullanım kolaylığı ile özdeşleşmiştir.