HTC One (M8) Londra’da Görücüye Çıktı

HTC One (M8) Londra’da Görücüye Çıktı

PAYLAŞ

HTC One M8 bugün Londra’da tanıtıldı. 2014 yılında HTC’nin yeni amiral gemisi olacak HTC One, M8 Nisan ayının sonu gelmeden dünyanın her yerinde satın alınabilecek.

HTC CEO’su Peter Chou: “Mobil inovasyonun öncüleri olarak, göz kamaştıran, ilham veren ve akıllı telefon endüstrisini tamamen değiştirecek cihazlar tasarlamaya devam ediyoruz. Bugün de endüstrinin şimdiye kadar görmüş olduğu en çarpıcı, sezgisel ve ileri teknolojiye sahip telefonu, yeni HTC One (M8)’i tanıtıyor olmaktan gurur duyuyorum” dedi.

 

Tasarım ve kalitede bir dönüm noktası olan yeni HTC One (M8), daha çarpıcı ancak ulaşılabilir bir görünüm için ustalıkla yeniden şekillendirilmiş gövdesi ile dikkat çekiyor. Zarif, dayanıklı ve yüksek kaliteli tek parça metal gövde 5 inç Full HD (1080p) ekranı sararken, kenarlara doğru da inceliyor. Bu da daha pürüzsüz ve doğal bir tutuş sağlayan daha yumuşak kavisler oluşturuyor.

 

2.3 GHz dört çekirdekli Krait CPU’ya sahip Qualcomm Snapdragon 801 işlemci ve entegre 4G LTE’ye sahip yeni HTC One (M8), en yeni Android versiyonu olan Android 4.4 Kit Kat işletim sistemi ile destekleniyor. Yeni HTC One (M8) aynı zamanda yepyeni HTC Sense 6 ile beraber geliyor. HTC Sense 6, cihaz içerisinde geldiği gibi Google Play Store’dan güncelleme olarak indirilebiliyor. Daha net ve daha çarpıcı bir görsel tarz sunması amacıyla tamamen baştan tasarlanan HTC Sense 6 cesur ve kişiselleştirilebilen renk temalarına yer veriyor ve daha sezgisel bir kullanıcı deneyimi sağlıyor.

HTC One (M8) kurşuni gri, gümüş ve altın renk seçenekleri ile Nisan ayından itibaren Türkiye’de satışa sunulacak.