En İyi AntiSpyware Programları

En İyi AntiSpyware Programları

PAYLAŞ

Spyware’ler günümüzde virüs diye adlandırdığımız zararlı yazılımları. Kimi spyware’ler kullanıcısının farkında bile olmadan bilgisayarlar arası sessiz sedasız yayılıyor. Kimileri ise uyarı ekranları çıkararak açıkça kredi kartı numaranıza kadar istiyor.

Peki bilgisayar tamircilerine para vermek istemiyorsanız ve bu kötü amaçlı spyware yazılımlardan kurtulmak için bir çözüm arıyorsanız. İlk çareyi Ücretsiz AntiSpyware programlarında bulabilirsiniz. Sizler için en iyi 5 ücretsiz antispyware programını seçtik. Bu programları verimli bir şekilde kullanmak istiyorsanız. Bilgisayarınızı mutlaka güvenli modda açmanızı öneririz.

 

1. Malwarebytes Anti-Malware Free

Malwarebytes Anti-Malware Free, anti-spyware programları arasında oldukça başarılı. Programın 32 bit ve 64 bit desteği bulunuyor. Programın ücretsiz versiyonunun yanı sıra profesyoneller için Pro modeli de satılıyor. Malwarebytes Anti-Malware Free ücretsiz yüklemek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

2. SuperAntiSpyware

SuperAntiSpyware, bilgisayarınızda bulunan tüm kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma sağlıyor. SuperAntiSpyware programını yüklemek için buradaki adresi ziyaret edebilirsiniz.

3. Emsisoft Anti-Malware

Emsisoft Anti-Malware programı da bilgisayarınızdaki kötü amaçlı yazılımları kolaylık silebileceğiniz bir program.Programın içerisinde antivirüs programını da barındırıyor. Emisoft Anti-Malware için buraya tıklayabilirsiniz.

 

4. Spybot – Search and Destroy

Spybot Search and Destroy adından da anlaşıldığı gibi tüm kötü amaçlı yazılımları bularak yok ediyor. Ücretsiz olan program profesyonel kullanımlar için ücretli sürümü de mevcut. Yüklemek için tıklayın.

 

5. Ad-Aware  Free Antivirüs

Ad-Aware uzun zamandır kullanılan ve hız konusunda çok başarılı ücretsiz Antivirus programı. Ad-Aware güvenlik programını indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.