Evinizin Yeni Eğlence Merkezi: Acer Revo One

Evinizin Yeni Eğlence Merkezi: Acer Revo One

PAYLAŞ

Boyutları küçük, yetenekleri büyük olan yeni Acer Revo One RL85, tüm ailenin eğlence merkezi olmak için tasarlanmış şık bir kişisel bilgisayar.

Revo One Intel Core i3 veya i5 işlemcileri kullanan bir ev eğlence merkezi olarak tasarlanmıştır. Full HD’nin (1080p) dört katı çözünürlük sağlayan iki ekran (HDMI ve Mini DisplayPort) ve Ultra HD (3840×2160) 4K2K video çıkışı desteklemesinin yanı sıra, 7.1 kanallı ses çıkışı zengin ve gerçekçi bir sinema benzeri deneyim garantiler. Revo One televizyon programları, filmler ve fotoğraflarınızdan slayt gösterileri izlemek için idealdir. Her biri 2 TB’a kadar üç HDD depolama yuvasına sahiptir. Eğer bu kadar alan da yeterli değilse, Revo One 6TB’a kadar kolayca genişletilebilen iki SATA bağlantı noktası barındırır ve RAID 0/1/5 desteklemektedir. AC Protokolü sayesinde, Wi-Fi bağlantısı geleneksel BGN kullanan bilgisayarlara göre beş kata kadar daha hızlı olan kablosuz bağlantı sağlar .acer-revo-one

Modern ve Şık Tasarım

Yalnızca büyük yeteneklere sahip olmakla kalmayan Revo One, aynı zamanda tasarımıyla da dikkat çekici. Yatak odasından oturma odasına, hatta çocukların oyun odasına kadar her ortama uygun olması için tasarlanmış olan bu cihaz, minimalist olmasının yanı sıra çok şık bir tasarıma sahiptir. Estetik eğimli kenarları ve yuvarlak köşelerinin yanında parlak ve gösterişli görünümüyle beyaz veya siyah renklerde temin edilebilir. Minimalist bir görünüşe sahip olmasına rağmen, Revo One kaliteli bir bilgisayardan beklenen tüm temel özellikleri ve hatta daha fazlasını barındırır. Üst yüzeyinde, Revo One kolay erişim için bir SD kart yuvasına ve LAN ile sabit disk durumunu tek bakışta belirten ışıklar bulunan dört LED akıllı göstergeye sahiptir. Arkasında ise iki USB 2.0, iki USB 3.0, HDMI ve mini DisplayPort dahil olmak üzere tüm diğer bağlantı noktalarının yanı sıra, kullanıcıların bir kalem kullanarak açabilecekleri bir güvenlik mandalı mevcuttur. Altındaysa, kullanıcılar sabit diskleri sistem çalışırken değiştirebilecekleri ihtiyaç duydukları her şeyi bulabilirler.

Kolay Erişilebilirlik

Acer erişilebilirlik ve kolay medya navigasyonunun keyifli bir eğlence deneyiminin anahtarı olduğunun farkındadır ve bu nedenle Revo One opsiyonel bir çok kullanışlı uzaktan kumanda ile birlikte gönderilir. Bu aksesuar metin ve aramaları yazmak için eksiksiz bir klavyeye ve medya kontrolü için geniş bir izleme pad’ine sahiptir. Acer Smart Control sayesinde, iOS ve Android cihazlar için özel bir uygulama ile kullanıcılar Revo One’ı uzaktan kontrol edebilir ve doğrudan akıllı telefonlarından içerik akışı sağlayabilirler.

Acer Revo One RL85, Haziran ayından itibaren 269€ başlangıç fiyatıyla temin edilebilecektir.