Exper’ den Son Teknoloji Tabletler

Exper’ den Son Teknoloji Tabletler

PAYLAŞ

Yenilikçi teknoloji markası Exper, tablet ailesine 7.9 inçlik Easypad T8Q modelinden sonra 7 inç Easypad T7Q ve 8 inç Easypad T8E modellerini ekledi. Dört çekirdek işlemcili, Android 4.4 işletim sistemli yeni Exper tabletler, uzun pil ömürleriyle mobil yaşamda kolaylıklar sunuyor.

Exper, teknolojideki son yenilikler doğrultusunda geliştirdiği yeni tablet modellerini kullanıcılarla buluşturuyor.

Aradığınız Herşeye Exper ile Ulaşın

Farklı ihtiyaçlara cevap verebilmek için tasarlanan Easypad T7Q ve T8E tabletler, her kesimden kullanıcıya hitap ediyor. Dört çekirdek işlemcili, Android 4.4 işletim sistemli, 1 GB bellek, 8 GB depolama alanı, 1024 x 600 IPS ekran, 3000 Mah Batarya, Wi-Fi, 0.3 MP ön kamera, 1.3 MP arka kamera özellikleriyle 7 inçlik T7Q günlük hayatta tüm mobil ihtiyaçları karşılıyor. Ayrıca Easypad T7Q modelindeki IPS ekran sayesinde, ekrana dik açıdan bakmak gibi bir zorunluluk bulunmuyor, bakış açısı 179 dereceye kadar değiştirilebiliyor. Dört çekirdek işlemcili, Android 4.4 işletim sistemli, 1 GB bellek, 8 GB depolama alanı, 1024 x 768 TN ekran, 5000 Mah Batarya, Wi-Fi, 0.3 MP ön kamera, 2 MP arka kamera özellikleriyle 8 inçlik Easypad T8E ise, yüksek performansı cazip fiyata sunuyor.

Mobil Yaşamın Keyfine Varın

Easypad T8Q modelinden sonra aynı serinin devamı olarak üretilen Easypad T7Q ve T8E modelleri, dört çekirdek işlemci özelliği sayesinde, çift çekirdek işlemcili ürünlere göre 5 kata kadar daha fazla enerji verimliliği ve %50’ye varan yüksek performans sağlıyor. Android 4.4 sürümü ile gelen Exper’in yeni tabletleri, bu sayede daha akıcı bir arayüze sahip oldu. Ayrıca uyarı çubuğunun saydam hale gelmesiyle ekranda o an yapılan işlemle ilgili her pixel görülebiliyor.

Sekiz çekirdekli grafik kartı ve hassas dokunmatik ekranı ile tüm uygulamalara hızlıca erişilebiliyor. Çift kamerası ile görüntülü konuşma yapılabiliyor, fotoğraf ve video çekilebiliyor, aynı zamanda birkaç dokunuşla paylaşılabiliyor.

Wi-Fi özelliği ile her ortamda en hızlı ağlara erişip her an bağlantıda kalınabiliyor. Easypad T8E modelinde 5 saate, Easypad T7Q modelinde ise 3 saate varan pil süresi ile sosyal hesaplar ve e-postalar kontrol edilebiliyor, istenilen uygulamalar indirilebiliyor. Yüksek ses kalitesinde istenilen ortamda müzik dinlenebiliyor, oyun oynayabiliyor ve film izlenebiliyor.

Exper tablet modellerinde bulunan Mikro USB/OTG/Şarj Girişi sayesinde tek bir yuvadan bilgisayar ile senkronize edilebiliyor. OTG desteği sayesinde klavye, mouse veya USB bellek bağlanabiliyor ve aynı yuvadan şarj edilebiliyor. Bunun yanı sıra Mikro HDMI bağlantısı ile hem yüksek çözünürlüklü görüntü, hem de ses tek bir kablo ile zahmetsizce aktarılabiliyor.

Son teknolojiyle donatılan tabletler şık ve sade tasarımıyla de göz dolduruyor. Gümüş renge sahip tabletlerden Easypad T7Q 299 TL’ ye, Easypad T8E ise 399 TL’ ye teknoloji marketlerinde satışa sunuluyor.

PAYLAŞ
Önceki makaleSonbahar Depresyonu Nedir?
Sonraki makaleApple iCloud Hesabınızı Koruma Altına Alın!
Gezegende.com, teknoloji, bilişim, sosyal medya ve internet odaklı haber portalıdır. 2013 Temmuz ayında yayına başlayan Gezegende.com'u yakından takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.