GameX 2015 Uluslararası Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı Kapılarını Açtı

GameX 2015 Uluslararası Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı Kapılarını Açtı

PAYLAŞ

Türkiye’nin tek dijital eğlence ve oyun fuarı GameX 2015’te oyun severlerle buluştu. En İyi Mobil Oyun Yayıncısı, En İyi FPS ve En İyi Free To Play dallarında toplam 3 ödül kazandı. 

Netmarble’ın alanında ziyaretçilerle buluşan Marvel karakterlerinin cosplayerları da GameX 2015’in ilgi odağı oldu. Aynı zamanda fuarda Netmarble’ın oyunlarında kullanılmak üzere binlerce hediye kuponu dağıtıldı.

Mobil oyun dünyasının en başarılı aktörlerinden Netmarble, Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde gerçekleşen GameX Uluslararası Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı’nda katılımcıların ilgi odağı oldu. Fuar kapsamında düzenlenen ve oyun severlerin online olarak oylamaya katıldıkları Oyun Ödülleri’nde Netmarble, 3 dalda ödüle layık görüldü. Wolfteam ile En İyi FPS, Goley ile En İyi Free To Play ödülünü alan Netmarble, En İyi Mobil Oyun Yayıncısı ödülünün de sahibi oldu.Captain_America_Girl

Açılış töreninde konuşan Netmarble EMEA CEO’su Barış Özistek, GameX’e olan yoğun ilgiden dolayı mutluluğunu dile getirdi. Türkiye’de 30 milyondan fazla PC, mobil ve konsol oyuncusu olduğunu belirten Özistek, GameX 2015’te yer alan farklı firmaların oyun sektörü için önemini vurguladı.

20 Aralık’a kadar sürecek GameX 2015’te ziyaretçilerle buluşacak olan Netmarble, B -22 standında hazırladığı yeni sürprizlerle oyun severleri ağırlamaya devam edecek.

BİR CEVAP BIRAK