Gaming in Turkey GameX’te!

Gaming in Turkey GameX’te!

PAYLAŞ
Gaming in Turkey GameXte
Gaming in Turkey GameXte

Gaming in Turkey GameXte! Gaming in Turkey Oyun ve Espor Ajansı, 6-9 Eylül tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan Türkiye’nin en büyük oyun buluşmasında oyun severlerle birlikte olacak. Dört gün boyunca sürecek etkinlikte, Gaming in Turkey Oyun ve Espor Ajansı, GameX 2018 Oyun ve Eğlence Fuarı’na 6 mobil oyun ile katılıyor; Lords Mobile, Arena of Valor, Muhteşem Osmanlı, Love Dance,Fetih ve P.AT.H. Siz de Gaming in Turkey standına gelerek hem oyun etkinlik ve turnuvalarına katılıp diğer oyuncularla mücadele edebilir, sürpriz ödüller kazanabilirsiniz.

Etkinlik ile ilgili detayları öğrenmek ve bilet almak için aşağıdaki bağlantılara göz atın.

GameX 2018
GameX 2018 Bilet – Biletino
GameX, Gaming in Turkey standında oynayabileceğiniz ve çeşitli hediyeler kazanabileceğiniz mobil oyunlar.

 

Lords Mobile
Lords Mobile, IGG tarafından geliştirilip yayınlanan bir MMORTS oyunudur. Global çapta 170 milyon oyuncuyla aynı anda, savaş meydanlarında sınırsız MMO deneyimini yaşayın. İster lonca kurup dostlarınızla omuz omuza hücuma kalkın, isterseniz zorlu mücadelelerde kendinizi kanıtlayıp imparator olun. Her biri kendine özgü yetenekleriyle kahramanlardan kendi takımınızı oluşturup ordu çeşidinize göre maceralara atılın. Harika 3D grafiklerle savaş meydanlarında çarpışmaya doyamayacaksınız!

 

Arena of Valor

Tencent Games tarafından yayınlanan ve geliştirilen 5v5 çok oyunculu online savaş arenası (MOBA) tarzında Arena of Valor’ı oynamaya hazır mısınız? Tehlikelerle dolu haritaları keşfetmeye başla, düşmanları avla ve ormanın sırlarını ortaya çıkar. Mobil için özel olarak dizayn edilen hassas kontrol sistemi ile yoluna çıkan rakiplerin üstesinden gelip her mücadelede MVP olmaya hak kazan! Bir MOBA oyundan bekleyebileceğiniz her şey parmaklarınızın ucunda.

Gaming in Turkey GameXte!

Muhteşem Osmanlı

Osmanlı İmparatorluğu’na dayanan ilk mobil MMORTS oyununu keşfetmeye başla! İmparatorluğun büyürken, büyük savaşlara hazırlan! Osmanlı İmparatorluğu’nda geçen maceranızda, MMORTS deneyimini muhteşem grafiklerle yaşayın. Stratejini belirle, kaynaklar topla, araştırmalar yap, askerlerini eğit, sağlam ittifaklarınla loncanı kur ve zaferlerini, düşmanların acı mağlubiyetleriyle taçlandır! Ne duruyorsun, savaş ve Muhteşem Osmanlı’da dünyayı fethet!

 

P.A.T.H. – Power Arena Tactical Heroes

Yeni nesil mobil oyun P.A.T.H. ile arenada rakiplerini bozguna uğrat! Sıra tabanlı oyunların sıkıcılığından kurtularak daha önce hiç görmediğin tarzda hızlı bir oyun keyfi yaşa. Oyunda hem kartlarınızı hem de enerjinizle stratejik düşünmezseniz sonunuz hüsran olabilir. Hamleni akıllıca yap ve çeşitli modlarda sonsuzluk taşını rakibe doğru itmeye çalış. Oyunu öğrenmesi kolay ancak ustalaşması zordur. Dilediğin kahramanı seç ve arenada rakibinle yüzleş, muhteşem grafiklerle kendini arenanın içinde hisset. P.A.T.H.’in kendine has mekanikleriyle heyecanlı ve amansız mücadelenin keyfini çıkar.

 

Love Dance

Love Dance ile özgürce dans et, müzik dinle, arkadaşlıklar kur ve kıyafetlerinle, tarzınla, evcil hayvanınla kendini ifade et! Tüm dünyada Mobil MMO Dance kategorisindeki en iyi oyunlardan biri olan Love Dance, yüksek çözünürlüklü grafikleri, gelişmiş ara yüzü ve renkli dünyasıyla dans ve müzik ile hem dans etmeyi seven hem de arkadaşlıklar kurmak isteyen oyuncuları gizemli dünyasına bekliyor.

Gaming in Turkey GameXte! 

Fetih

Fetih, İslam tarihini konu alan bir mobil strateji oyunudur. Osmanlı Padişahlarının da aralarında bulunduğu güçlü kahramanlar toplayarak, büyük bir ordu oluşturabilirsiniz. Loncanızla birlikte bütün krallıkları fethederek şanınızı dünyaya duyurabilirsiniz. Her fetihle tahta gittikçe yaklaşacaksınız. Osmanlı takımınızı kurun ve İmparatorluk için savaşın!

Dört gün boyunca sürecek etkinlikler, yarışmalar, tunuvalar ve dans gösterileriyle Gaming in Turkey GameX’te, biletini kap gel!

Dahası ve gelişmeler için takipte kalın!

https://www.gaminginturkey.com

https://www.facebook.com/GaminginTurkey

https://twitter.com/gaminginturkey

https://www.instagram.com/gaminginturkey/