BLAST Pro Series Red Bull İle Kanatlanıyor

BLAST Pro Series Red Bull İle Kanatlanıyor

PAYLAŞ
BLAST Pro Series Red Bull İle Kanatlanıyor
BLAST Pro Series Red Bull İle Kanatlanıyor

BLAST Pro Series Red Bull İle Kanatlanıyor! Dünyanın en başarılı 6 CS:GO takımının kıyasıya mücadele edeceği espor turnuvası BLAST Pro Series İstanbul’da kıyasıya rekabete az bir süre kala heyecan giderek artıyor. Türkiye’de gerçekleşecek en büyük global espor organizasyonu olma özelliğini taşıyan BLAST Pro Series İstanbul’a Red Bull da verdiği destek ile bu heyecana ortak oluyor.

BLAST Pro Series Red Bull İle Kanatlanıyor! BLAST Pro Series ile Red Bull dünyanın en başarılı 6 CS:GO takımını İstanbul’da ağırlayacak! 

blast pro series red bull ile kanatlanıyor

BLAST Pro Series Red Bull İle Kanatlanıyor! Dünyanın en başarılı 6 CS:GO takımının kıyasıya mücadele edeceği espor turnuvası BLAST Pro Series İstanbul’da kıyasıya rekabete az bir süre kala heyecan giderek artıyor. Türkiye’de gerçekleşecek en büyük global espor organizasyonu olma özelliğini taşıyan BLAST Pro Series İstanbul’a Red Bull da verdiği destek ile bu heyecana ortak oluyor.

BLAST Pro Series Red Bull İle Kanatlanıyor! Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilecek BLAST Pro Series İstanbul’un 29 Eylül’deki final müsabakası için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Espor dünyasının Formula 1’i olarak bilinen ve dünyanın en iyi espor takımlarını İstanbul’da bir araya getiren BLAST Pro Series İstanbul, Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda alanı dolduracak binlerce oyun severe ev sahipliği yapacak.

Turnuvayı düzenleyen Impact34 CEO’su Bettina Kuperman “Red Bull ile olan partnerliğimiz için inanılmaz heyecanlı ve mutluyuz. Türkiye genç nüfusu ile tüm dünyada en büyük espor ülkelerinden biri olma potansiyeline sahip ve biz bunu değerlendirmek istiyoruz. Red Bull’un da desteği ile Türkiye’yi global anlamda tanıtmaya bir adım daha yaklaşmış olduk” dedi.

Sadece Türkiye’de 6 milyon 400 bin aktif oyuncusu bulunan CS:GO’nun Türkiye’deki ilk uluslararası turnuvası olan BLAST Pro Series İstanbul’un şampiyonu 29 Eylül Cumartesi günü yapılacak final maçı ile belli oluyor. Dünyanın en iyi CS:GO takımları arasında yer alan Space Soldiers, Astralis, Made in Brazil, Ninjas in Pycamas, Virtus Pro ve Cloud 9 takımlarının 250 bin dolarlık ödül havuzu ve ikonik kupa için mücadele edeceği turnuva, kapalı alanda ve ekran karşısında ışık şovları eşliğinde izleyenlere eşsiz bir deneyim imkanı sunuyor. Bu heyecana ortak olmak için biletlere www.mobilet.com internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

BLAST Pro Series Hakkında

BLAST Pro Series, global Espor turnuvaları arasında en yeni ve en çok ilgi çeken turnuvalardan biridir. CS: GO BLAST Pro Series, dünyadaki en iyi espor takımlarını bir araya getirerek bir turnuva formatında oyunun ve takımların hayranlarına sunan bir organizasyondur. Tüm format canlı olarak TV ve dijital medyadan dünayaya ulaştırılır ve en iyi canlı CS:GO deneyimini seyirciyi yaşatır.

Dünyanın en büyük 6 CS:GO espor takımını bir araya getiren BLAST Pro Series turnuvasının ilki Danimarka’nın başkenti Kopenhag’da yapıldı. Danimarka ulusal kanalından canlı yayınlanan etkinlik, aynı anda Twitch TV’de 20 farklı kanalda, 16 farklı dilde, anlık 2.5 milyon seyirciye ulaştı. Tüm dünyada toplamda 275 milyon eve giren BLAST Pro Series’in Finalini sadece Twitch’te aynı anda 392.000 kişi izledi. Dijital dünyada 60.000.000 Sosyal Medya erişimine ulaşan organizasyon, tüm medyada 818.000.000 potansiyel erişime ulaştı. Yayınlandığı ulusal kanallarda Eurovision ve Olimpiyat oyunlarının reytingini geçti.