Golf Roko PUBG Mobile İle Herkesi Serinletiyor

Golf Roko PUBG Mobile İle Herkesi Serinletiyor

PAYLAŞ
Golf Roko PUBG Mobile İle Herkesi Serinletiyor
Golf Roko PUBG Mobile İle Herkesi Serinletiyor

Golf Roko PUBG Mobile İle Herkesi Serinletiyor! Golf Roko ve PUBG Mobile ortaklığı sayesinde UC ödüllü Roko ürünleri raflardaki yerini aldı. Yaz sıcaklarına karşı PUBG Mobile heyecanı ve iç serinleten ROKO dondurmalarıyla hayatta kalacağız! Golf ROKO dondurmaları, PUBG Mobile serüvenine tüm yaz boyunca eşlik edecek.

Genç neslin en popüler markalarından birisi olan Golf, ROKO ile bu yaz tüm dondurma severleri mutlu ediyor. Gaming in Turkey Oyun ve Espor Ajansı liderliğinde, Türkiye’de oyunlar ve markalar arasındaki ortaklıklara muazzam bir örnek sunan Golf ve PUBG Mobile 30 Ekim 2019’a kadar geçerli olacak bu kampanyada, oyuncular ROKO çubuklarındaki kodları https://www.rokoilekazan.com/internet sitesine girerek UC’ler kazanacaklar. Kampanyanın bitimine kadar oyuncular, Golf ROKO çubuklarındaki kodu www.rokoilekazan.com sitesine girerek PUBG Mobile’da kullanılabilecek 10 UC içeren kodları alabilecekler. www.rokoilekazan.comadresine girdikten oyuncular, Ad, Soyad, Telefon, Eposta adresi bilgilerini ve Golf ROKO çubuklarındaki kodu sitedeki uygun yerlere girerek PUBG Mobile’da kullanabilecekleri 10 UC değerindeki oyun kodlarını kazanabilecekler.

Golf Roko PUBG Mobile İle Herkesi Serinletiyor!

PUBG Mobil oyunculardan sık sık gelen bir soru; PUBG kodumu kullanarak 10 UC ödülümü nereden alabilirim?

https://www.midasbuy.com/en/pubgm/#getInfoadresine girdikten sonra, açılan ekranın sol tarafındaki ”Oyuncu Kimliği” alanına tıklayın, ardından oyunun içerisinde sağ üst köşedeki profil fotoğrafınıza tıkladıktan sonra göreceğiniz numaralardan oluşan ID kimlik numaranızı girmeniz gerek. Daha sonra, ödeme yönteminizi seçin ve altındaki Kodu Kullan sekmesine tıklayın. Bir sonraki ekranda, aldığınız PUBG Mobil kodunu girerek 10 UC ödülünüzü alabilirsiniz. Ödülünüz, birkaç dakika içinde oyun içi posta kutunuza gönderilecektir.

Yeni kampanyalar, marka ve oyun partnerlikleri için bizi takipte kalın. – Daha fazlası için Gezegende!