happn ve Gameloft Güçlerini Birleştiriyor

happn ve Gameloft Güçlerini Birleştiriyor

PAYLAŞ
happn ve Gameloft Güçlerini Birleştiriyor
happn ve Gameloft Güçlerini Birleştiriyor

happn ve Gameloft Güçlerini Birleştiriyor!  Tanışma uygulaması happn, mobil oyun alanında dünya lideri olan Gameloft Reklam Çözümleri’yle anlaştı.

2017’den bu yana Bertrand Humblot başkanlığında yönetilen happn Reklamcılık, uluslararası arenada büyümesini sürdürecek yeni bir adım atarak Gameloft Reklam Çözümleri ile iş birliğine gitti.

Bu iş birliğiyle happn envanterinin pazarlamasını yürütecek olan Gameloft Reklam Çözümleri hem markalar için yenilikçi çözümler sunacak hem de hızla büyüyen tanışma uygulamaları sektörünün oldukça etkin kitlesi sayesinde premium mobil envanterini de artıracak.

Tanışma ve oyun uygulamaları reklamcıların da odağında olan Y kuşağı tarafından yoğun ilgi görüyor. Gameloft Reklam Çözümleri gibi uluslararası bir şirket ile kurulan bu iş birliği sayesinde happn dünyanın dört bir yanındaki varlığını kullanarak reklam gelirlerini optimize edebilecek, öte yandan tüm markalar da bu eşsiz hedef kitleye ve kalitatif envantere ulaşma fırsatını yakalayacak. Bu iş birliği kapsamında, happn’ın Avustralya, Brezilya, Kanada, Danimarka, Finlandiya, Fransa, İtalya, Japonya, Norveç, İspanya, İsveç, Türkiye, İngiltere ve ABD’deki reklam alanının pazarlaması Gameloft’a emanet edildi.

happn ve Gameloft Güçlerini Birleştiriyor!

Happn Reklamcılık Kıdemli Başkan Yardımcısı Bertrand Humblot konuyla ilgili görüşlerini açıkladı: “happn, dünyada 50’den fazla büyük şehirde kullanılıyor. Reklam alanımızı pazarlayabilmek için, doğrudan satış, programatik reklamcılık ve özel operasyonlar ya da iş birlikleri gibi yöntemleri kullanarak yerel satış gücüne sahip olmak çok önemli. Gameloft bize bu uzmanlığı ve yereldeki gücü sunuyor.”

Gameloft Reklam ve Marka Ortaklığı Başkan Yardımcısı Alexandre Tan konuyla ilgili bilgi verdi: “happn ile gerçekleştirdiğimiz bu iş birliği ile, markaların en gözde hedef kitlesi haline gelen ve günümüzde artık onların günlük mobil kullanımları üzerinden yeni temas noktaları üzerinden dokunulmaya çalışılan Y kuşağına çok daha kolay ulaşabileceğiz. Bu iş birliğiyle aynı zamanda oyun sektörünün bir adım ötesine geçerek, daha lifestyle alanlara ulaşma hedefimizi de çok net olarak ortaya koyuyor.”