Hazal Kaya’lı A.Ş.K dizisi farkını ortaya koymayı başardı !

Hazal Kaya’lı A.Ş.K dizisi farkını ortaya koymayı başardı !

PAYLAŞ

Kanal D bu sezon iddialı diziler yayınladı ve yayınlamaya devam ediyor. Bunların içinde genç kitlenin şu an büyük beğeni ile izlediği A.Ş.K dizisi var. Farklı ve bir o kadarda bilindik bir senaryosu, deneyimli oyuncuları ile ekrana gelen dizi izleyiciler tarafından çok beğenildi. hazal kayaAdını Feriha Koydum dizisi ile milyonların gönlünde taht kuran Hazal Kaya ve Aşka Sürgün,Kapalıçarşı gibi sevilen dizilerin sevilen oyuncusu Aslı Tandoğan dizinin başrol kadın oyuncuları. Bir Çocuk Sevdim dizisi ile dizi oyunculuğuna adım atan Hakan Kurtaş ‘da kısa sürede öne çıkan isimlerden oldu. Sevdiği insana aşık ama para uğruna sevdiği insanı kaybetmeye göze alan Azra gerçek aşkı arayan, ömrünún son zamanlarını yaşayan Sebnem. Iki kadınında tutku ile bağlandığı Kerem.
Hazal Kaya – genç neslin en başarılı ve yetenekli oyuncularından,oynadığı her dizide kendini daha fazla geliştiren deneyimci olun. Azra karakterini başarılı bir şekilde canlandırıyor.
Aslı Tandoğan – bugüne kadar bir çok sevilen dizide rol alan, yetenekli ve tecrübeli genç oyuncu. A.S.K dizisi ile dikkatleri üzerine çeken,ilk bölümden oyunculuk performansı ile herkesin beğenisini kazandı.
Hakan Kurtaş – Saygılı ve efendi duruşu ile,oyunculuğu ile genç kızların yeni fenomeni olma yolunda yetenekli bir oyuncu. Hazal Kaya ile yakaladıkları uyum izleyiciler tarafından beğenildi.
A.S.K ratinglerde istediği sonucu alamasada, kendi kitlesini oluşturmuş,sosyal medyanın en çok konuşulan dizilerinden.

PAYLAŞ
Önceki makalePlayStation 4’de Kırmızı Işık Kabusu
Sonraki makaleAnonymous Hacker’a Hapis Şoku
Gezegende.com, teknoloji, bilişim, sosyal medya ve internet odaklı haber portalıdır. 2013 Temmuz ayında yayına başlayan Gezegende.com'u yakından takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.