HTC One 2 Mini’nin Özellikleri

HTC One 2 Mini’nin Özellikleri

PAYLAŞ

HTC’nin 2013’e damgasını vuran One modelinin ardından HTC ONE 2 mini modeline ait teknik özellikler internete sızdırıldı. One 2 mini beklenildiği gibi orta segment bir telefon olabilir.

HTC’nin önümüzdeki aylarda One ailesine yeni amiral gemi modelini ekleyeceği birçok kaynak tarafından sızdırılmıştı. M8 kod ismi ile anılan HTC One 2‘nin muhtemel teknik özellikleri göz dolduruyordu. Tayvanlı menşeli firma, One 2‘yi tanıtmadan, @evleaks tarafından One 2 mini modeli hakkında yeni sızıntılarını paylaştı.

HTC One 2 Mini orta segmente hitap ediyor
Sızıntı devinin Twitter üzerinden paylaştığı bilgiye göre HTC One 2 mini (M8 mini) orta segment kullanıcılarına hitap edecek. 1.4 GHz hızında 4 çekirdekli Snapdragon 400 işlemcinin kullanılması beklenen One 2 mini ayrıca, 720p çözünürlüğünde bir ekrana ve 13 MegaPiksel arka/5 MegaPiksel ön kamera ile gücüne güç katabilir.

Sense 6.0 ile gelecek
Android 4.4.2 KitKat sürümü ve HTC’nin yeni arayüzü Sense 6.0 ile gelmesine kesin gözüyle bakılan One 2 mini, orta segment kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına cevap veren bir telefon olacak. Bakalım sızıntılarının tümünün doğru çıkması ile bilinen @evleaks’in bu sızıntısı da doğru çıkacak mı?