İngiltere Başbakanı Sahte Gözlüğüyle Yakalandı

İngiltere Başbakanı Sahte Gözlüğüyle Yakalandı

PAYLAŞ

Reknli kişiliğiyle habercilerin gözdesi haline gelen, İngiltere Başbakanı David Cameron Cotswolds’daki Cornbury Müzik fetivaline ailesi ile birlikte katıldı ve etrafta çıplak ayakla dolaşarak herkesi şaşırttı.

Cameron’un çıplak ayaklarından daha çok dikkat çeken şey ise taktığı “Ray Buri” marka sahte güneş gözlükleri oldu. David Cameron

Ünlü gözlük markasının sahtesi olan ve internette yaklaşık 2 sterline (yaklaşık 6 TL) satıldığı açıklanan gözlükler, görenlerin “Kemer sıkma politikaları başbakanı da vurmuş” şakaları yapılmasına neden oldu.

Geçen yıl da festivale dinleme skandalı nedeniyle News of the World gazetesinin kapatılmasının ardından işinden olan medya patronu Rebekah Brooks ve basın danışmanı Andy Couldron ile katılan Cameron, bu yılki festivale çocukları Nancy, Florence ve Arthur’la birlikte yer aldı.

Keane adlı ünlü İngiliz müzik grubunun sahne aldığı festivalde yetişkinlerin günlük biletleri 80, çocuklar içinse 20 sterlinden fiyat buldu.

PAYLAŞ
Önceki makaleKadın Empatik – Erkek Sistematik
Sonraki makaleÇikolata Beyinde Uyuşturucu Etkisi Yaratıyor
Gezegende.com, teknoloji, bilişim, sosyal medya ve internet odaklı haber portalıdır. 2013 Temmuz ayında yayına başlayan Gezegende.com'u yakından takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.