iOS 7.0.6 Yayınlandı

iOS 7.0.6 Yayınlandı

PAYLAŞ

Apple, sistemde hatalarını ve güvenlik ile ilgili açıklarını düzeltmek için iOS 7.0.6 güncellemesini yayınladı. Sisteminizi güncel tutmak için Apple kullanıcıları iOS 7.0.6‘yı mutlaka yükleyin.
Apple, büyük çaplı yenilikler ile gelen iOS 7 mobil işletim sistemini güncellemeye devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda bazı cihazlar için sunulan iOS 7.0.5 güncellemesinden sonra şimdi de küçük çaplı hataların giderildiği iOS 7.0.6 güncellemesini yayınladı. Bu güncellemenin güvenlik odaklı olduğunu baştan belirtelim. Tasarım ile ve genel anlamda bir değişiklik yer almıyor.

Sistemde yaşanan küçük sorunların giderildiği ve SSL bağlantısı doğrulama için bir düzeltmenin yer aldığı bu güncellemeyi direk OTA üzerinden güncelleyebilirsiniz. Bunun için iOS cihazınızdan Ayarlar>Genel>Yazılım Güncelleme seçeneğine tıklayıp, güncellemeyi denetlemeniz gerekiyor.

Cihazınızı güncel tutun
Güvenlik açıklarının giderildiği bu güncellemeyi mutlaka yüklemenizi öneriyoruz. Apple’ın ayrıca yine güvenlik açıklarını giderdiği iOS 6.1.6 güncellemesini de eski cihazları için sunduğunu belirtelim.