iPad Air 3 ve iPhone 5SE Mart Ayında Çıkıyor!

iPad Air 3 ve iPhone 5SE Mart Ayında Çıkıyor!

PAYLAŞ

Apple, iPad Air 3 ile ilgili tabletin tanıtım tarihi sızdı. iPad Air 3, 14 Mart’ta gerçekleşecek etkinlikte gün ışığına çıkacak.

Mart ayında tanıtılması beklenen iPad Air 3‘te Apple Pencil’ın kullanılma olasılığı kuvvetle muhtemel. Dört hoparlör ve LED flaş iPad Air 3’le birlikte gelmesi beklenen diğer özellikleri arasında yer alıyor. Apple tarafından 14 Mart’ta düzenleyeceği konuşulan etkinlikte iPad Air 3 haricinde iPhone 5SE ve yeni Apple Watch aksesuarlarının da yer alması bekleniyor.

iPad-yeni

Bu ayın başlarında yayımlanması beklenen yeni iOS sürümünün öne çıkan özelliklerini duyuran Apple, geliştiricilerin ve meraklı beta kullanıcılarının bunları deneyimlemesine izin veriyor. Yeni çıkması beklenen güncelleme iOS 9.3 ile ekran ışığı renginine ayar yapma imkanı sağlayacak.

4 inçlik iPhone Mart Ayında Geliyor

Yeni iPhone modelinin A9 yonga seti, NFC ve Live Photos gibi özelliklere sahip olması bekleniyor. iPhone 6s ve iPhone 6s Plus ile popülerleşen 3D Touch teknolojisi ise, 4 inçlik iPhone modelinde yer almayacağı tahmin ediliyor.