iPhone 7 4K Çözünürlükte Görüntülendi!

iPhone 7 4K Çözünürlükte Görüntülendi!

PAYLAŞ

Son dönemlerin en çok konuşulan telefon modellerinden bir tanesi iPhone 7 adı verilen yeni cihaz olurken tarafından Eylül ayında tanıtılacak cihaz hakkında pek çok bilgi gündeme getirildi.

Konuyla ilgili paylaşılan son video ise telefon hakkında detaylı bilgiler sunuyor.

Yapılan açıklamalarda telefonun daha üstün özellikler ile piyasaya sunulacağını belirtilirken paylaşılan son video 4K çözünürlükte telefon hakkında ilk defa bu kadar net bir görüntü alınmasını sağladı. Videoda görüntülenen modelin prototiplerden bir tanesi olduğu tahmin edilirken video yoğun ilgi ile karşılaştı. Videonun paylaşılmasının ardından pek çok iPhone sever kullanıcı videoyu izleyerek yeni modeli görüntülerken, iki model ile piyasaya girmesi beklenen marka için iddialar videoda doğrulandı.

Videoda yapılan incelemelerde yeni telefonun çok farklı tasarım içermediği görülürken önceki modeller üzerinden yapılan küçük değişiklikler ile yeni telefon hazırlandı. Bu bakımdan yeni telefon modelinde tasarım açısından çok fazla fark beklenilmiyor. Çift kamerası ile kullanıcılara sunulacağı kesinleşen iPhone 7 Eylül ayı itibariyle bir ilki gerçekleştirmiş olacak.

Çift Kamera Klasik Olabilir

Bugüne kadar hiç bir modelinde çift kamera kullanma yani Apple, iPhone 7 ile birlikte bu konuda bir ilki gerçekleştirmenin yanı sıra bundan sonraki modellerde de çift kameranın kullanılacağını şimdiden gösteriyor.