LG V20’nin İlk Görüntüsü Sızdırıldı

LG V20’nin İlk Görüntüsü Sızdırıldı

PAYLAŞ

Mobil pazarda zorlu bir dönemden geçen LG, yeni modeli için büyük umutlar besliyor. Konuyla ilgili daha önce yapılan sızdırmalarda LG V20 adı verilen yeni bir modelin piyasaya sunulacağı belirtilirken yeni telefon modeli ile ilgili ciddi sızdırmalar da yapılmaya başlandı. Özellikle önümüzdeki ay gerçekleşecek IFA 2016 etkinliğinde telefonun tanıtılması beklenirken tanıtımdan önce telefonun görüntülenmesine LG adına ciddi bir handikap yarattı.

İşte İlk Görüntüler

Telefonun görüntüsünden elde edilen ilk izlenimlerde LG G5 modelinden tasarım açısından çok fazla ayrılmadığı görülürken yeni telefonla özellikle donanım açısından farkların olması bekleniyor.

 @OnLeaks tarafından yapılan sızdırmalar ile birlikte yeni telefon modelinin görüntülenmesi mümkün olurken kasa ekran oranının oldukça başarılı bir şekilde telefonda uygulandığı görülüyor. Ayrıca ses açma ve kısma tuşları da yine bir önceki modellerde olduğu gibi sol tarafta konumlandırılmış. Telefonda çift kameranın yer alacağı görülürken kameranın çok fazla çıkıntı yaratması kullanıcılar tarafından eleştiri alabilecek durumda. Kameranın alt bölümünde konumlandırılan parmak izi tarayıcısı ise kolay bir kullanım sunuyor.

LG V20 hakkındaki en önemli soru işaretlerinden bir tanesi ise işletim sistemi. Android 7.0 Nougat ile geleceği konuşulsa da bu konuda Android 6.0 da tercih edilebilir durumda.

Telefonda olması beklenen özellikler ise şöyle;

Android 7.0 Nougat işletim sistemi

5.7 inç birincil ekran, 2.1-inç ikinci ekran

Snapdragon 820 yonga seti

4 GB RAM

32 GB / 64GB + microSD

16 MP çift lens arka kamera

8 MP ön kamera

Telefonun sızdırılan görüntüsü ise şöyle;

BİR CEVAP BIRAK