iPhone 7 Bu Akşam Saatlerinde Tüm Dünyaya Tanıtılıyor!

iPhone 7 Bu Akşam Saatlerinde Tüm Dünyaya Tanıtılıyor!

PAYLAŞ

Tüm dünyanın merakla beklediği Eylül ayının bir klasiği halini alan, Apple Lansmanlarına bir yenisi de bu akşam gerçekleşecek. iPhone 7, San Francisco şehrinde tanıtılacak. Apple iPhone tanıtımının TSI 20.00’de başlaması bekleniyor.

Yeni Apple iPhone 7

iPhone 7 ile ilgili en çok konuşulan özelliği kulaklık girişini ortadan kalkacak olması. Yeni iPhone 7 ile birlikte kablosuz EarPod’larla gelmesi ve artık eski tip hale gelecek kulaklıklar için bir bağlantı adaptörüne sahip olması bekleniyor.iPhone-7-Plus

iPhone 7 ‘de beklenen özellikler: 32 GB, 128 GB ve 256 GB olmak üzere üç farklı modele sahip olacağını belirtmişti. 5.5 inç’lik iPhone 7 Plus’ın çift kamera sistemine kavuşacağı da bugüne kadar sık sık bahsedilen haberler arasındaydı.

Su Geçirmezlik

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerinin Sony ve Samsung akıllı telefonlarında olduğu gibi suya dayanıklı olması bekleniyor. iPhone 6s modelinin donanımında özel bir kaplama malzemesi kullanan Apple, iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modellerinin suya dayanıklılığını artırmıştı.

Yeni Apple Watch

Apple Watch 2 olarak anılan yeni Apple Watch’ı bu yılın ikinci yarısında tanıtması bekleniyor. Geçtiğimiz Haziran’da watchOS3’ü tanıtmış olması yeni bir Apple Watch’a işaret ediyor olabilir. Apple Watch 2’de bu akşamki etkinlikte tüm dünyaya lanse edilebilir.

Yeni MacBook Pro? 

Apple’ın, işlemci ve çeşitli donanım değişikliklerini saymazsak, 2012’den bu yana önemli bir güncelleme getrmediği MacBook Pro’yu yenilediğini biliyoruz. Touch ID, yeni bir OLED ekran, yeni renk seçenekleri gibi baştan sona yeni özelliklerle donatılan MacBook Pro’nun, iPhone etkinliğinde tanıtılması düşük de olsa ihtimaller dahilinde.