Jam Bluetooth Hoparlörleri Hangtime ve Neutron ile Müzik Her Yerde!

Jam Bluetooth Hoparlörleri Hangtime ve Neutron ile Müzik Her Yerde!

PAYLAŞ

Dünyaca ünlü kablosuz hoparlör ve kulaklık markası Jam müzik keyfini her yere taşıyacak iki yeni hoparlörünü satışa sundu. Yüksek ses kalitesi ve tasarım farklılıklarını uygun fiyat ile birleştiren bu hoparlörler taşınabilir hoparlör sektöründe önemli bir boşluğu dolduruyor.

 

Dünyaca ünlü kablosuz hoparlör ve kulaklık markası Jam’in iki yeni Bluetooth hoparlör modeli Jam ‘Hangtime’ ve ‘Neutron’ u piyasaya sundu. Farklı kullanım amaçlarına sahip olan bu iki hoparlörde de speakerphone ile arama yapabilir veya gelen çağrıları cevaplayabilirsiniz. Su sıçramalarına karşı korumalı oldukları için her ortamda kullanıma uygun olan Hangtime ve Neutron kablosuz olarak 10 metrelik bir alan içerisinde kolayca kullanılabiliyor. Bluetooth uyumlu olmayan cihazlarla da kullanılabilmesi için Aux jak girişi mevcut olan Hangtime ve Neuton, bir defa şarj edildiğinde 4 saate kadar kesintisiz müzik keyfi sunuyor.

 

Jam ‘Hangtime’ dahili karabiner ile dilediğiniz yerde kullanılabiliyor ve gittiğiniz her yere sizinle geliyor. Sıçrama korumalı olması hoparlörü daha dayanıklı yaparken, doğa sporları meraklılarını maceralarında müziksiz bırakmayacağının da garantisini veriyor. Piknikte, bisiklete binerken, yürüyüşe çıktığınızda veya sahilde, Jam Hangtime’ı belinize, çantanıza, bisikletinize takabilir ve sevdiğiniz müzikleri yanınızda taşıyabilirsiniz.

 

Jam ‘Neutron’ ise dahili vantuzu ile dilediğiniz yere yapıştırıp müzik dinleyebileceğiniz eğlenceli bir hoparlör. Aynaya, masaya, laptopunuza yapıştırabilir, su sıçramalarına karşı korumalı olduğu için duş alırken de müzik dinleyip ve sevdiğiniz şarkılara eşlik edebilirsiniz.

 

Jam Hangtime ve Jam Neutron’ların renkli, modern ve şık tasarımlarıyla farklı bir müzik deneyimi yaşamaya hazır olun.