Jatomi Fitness’a Üye Olmamak

Jatomi Fitness’a Üye Olmamak

PAYLAŞ

Sağlıklı ve düzenli bir yaşam için spor yapmamız şart. Elbette ruh sağlığımızdan da olmamak için seçtiğiniz spor salonuna dikkat etmeliyiz. Tutup Pure Jatomi Fitness gibi bir spor salonu seçerseniz, spor yapıp sağlıklı yaşam yerine.

jatomi

Kalabalık ve sıcak işe yaramayan çalıştırıcıların olduğu, aradığınızda telefonla ulaşamayacağınız, sizi sinir, strese sokacak bir spor merkezi ile karşı karşıyasınız demektir. Onların kazanacağı para sizin sağlınızın çok daha öncesinde geldiğini asla unutmayın.

Bir spor merkezi ile 12 ay gibi ciddi bir anlaşma yaparken, kendilerinden çok üyelerini düşünenen başka bir spor salonuna üye olmanızı önerebilirim.

Jatomi Fitness tam anlamıyla bu işin nasıl yapılamayacağına örnek bir spor tesisi olduğunu çok güzel bir şekilde gösteriyor. Büyük yatırımlar ve her yere şube açarak ve gerekli reklam ve PR işlerini çok güzel yapan kurumsallık adı altında küçük mahalle arası spor salonlarının çok daha altında hizmet vermesi de cabası, eğer vaktiniz var ise biraz daha araştırma yapıp daha uygun bir spor salonunu seçmenizi önerebilirim.

Şikayetlerden bazıları :

O.D.
Gördüğüm en ucuz ve müşteri hizmetinin​ hiç olmadığı bir yer.
Üyeliğim Eylül 2012 de başlamasın​a rağmen Ankaraya taşınacağı​mı söylüyorum​.
İş buldum diyorum. İş yerinden kağıt istiyorlar​. Gönderiliy​or. Buna rağmen
%40 lık cezayı ödemelisin​iz diyorlar. Aloooooo henüz başlamadım​ diyorum
ancak iğrenç ucuz bir şekilde parada ısrar ediyorlar.​ TAM BİR PARA TUZAĞI.
Elinizi kaptırmayı​n !!!
İsimsiz
Kesinlikle ve kesinlikle tavsiye etmiyorum.pazarlayana kadar her yalani atan calisanlarimi dersiniz hocalarinin sevimsizligimi dersiniz personelin suratsizligimi dersiniz.kalabaliktan dus alanini soylemiyorum bile uzerini degistiremiyenlermi dersiniz.yemin ediyorum hayatimin en hatali kararini buraya kayit olarak yaptim.sakin ama sakin uye olmayin.illa da uye olmak isterseniz eylul ayina kadar olan uyeligimi isteyen bir arkadasa devir edebilirim.ama bir sartla.uyelik devrinden sonra arkamdan konusmayin sakin:).yapilan haksizliklarin haddi hesabi yok.misafir getirebilirsiniz denir kapiya kadar getirirsin arkadasini almazlar.odeme konusinda her ayin 10 una anlasma yaparsin ayin 2 sinde gidersin hic bir bilgi verilmeden odeme isterler o anda uzerinde para yoksa odeme yapmaz isen iceri almazlar.sakin ama sakin uye olmayin .

İsimsiz
3 arkadas basladık 3 aylik üyelik yaptırarak.Nasıl bir yere düştüysek bir kez bile gitmeden üc ayın sonunda fes kagıtları imzaladık.Durmadan yönetimin degistigi bir kurumda yalan dolanın eksik olmayan kadrosuyla hesaplarımızdan 9 aydır hala kesim yapıyorlar.Allah belalarını versin dolandırıcılıktan baska bir sey degil yaptıkları.

İ.U
Jatomi Türkiye Torium şubesine üye oldum. İlk defa spor salonuna gittiğim için spor salonu ile ilgili hiç birşey bilmiyordum. Yıl içinde üyeliğimi yapan arkadaş istediğim zaman iptal edebileceğimi söyledi ama üyelik ücretinin %40 ödemek şartıyla olduğunu bana söylememişti. Üyelik sözleşmesinde sözleşme maddeleri 12 punto ile yazılmamış olduğundan dolayıda okumakta biraz sıkıntı yaşayınca okumadan bende imzaladım.Şimdi iptal etmek istediğimi söyledim çünkü iş yerinden dolayı spor salonuna fırsat bulamıyorum ve maddi imkanımda yetersiz olmaya başlamıştı. Bunun için iptal etmek istedim fakat iptal etmediler edersem de üyelik ücreti %40 istediler.

PAYLAŞ
Önceki makaleAtatürk’ün Hayatı
Sonraki makaleSancaktar Dergisinin Hadsizliği
Gezegende.com, teknoloji, bilişim, sosyal medya ve internet odaklı haber portalıdır. 2013 Temmuz ayında yayına başlayan Gezegende.com'u yakından takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.