Kaçak Dizisinin Önemli Başarısı!

Kaçak Dizisinin Önemli Başarısı!

PAYLAŞ

ATV ‘de yayınlanan daha ilk bölümüyle dikkat çeken ve özel kitleye sahip olan Kaçak dizisinin başarısı herkesi şaşırttı.

Aksiyon, aşk, polisiye dizisi olan Kaçak’ın sağlam kadrosu, heyecan dolu senaryosu ve kurgusu ile rating yarışında ya zirvede ya da zirvenin ortağı. Gürkan Uygun, Begüm Birgören, Özlem Yılmaz, Berk Hakman ve Mustafa Avkıran başrollerde. Mustafa Avcıklar çok kabiliyetli ve oyunculuğunu kanıtlamış çok önemli bir isim, canladırdığı karakterin hakkını da fazlası ile veriyor. Gürkan Uygun hepimizin alıştığı ve onu gerçek oyuncu yapan Memati karakteri. Yüzlerce insan oyuncunun gerçek adını daha bilmiyor, Memati hafızalara kazınmış durumda.

1620634_209764902559319_2051959997_n

Bu dizide de yine çok başarılı performansı ile büyük beğeni topladı. Berk Hakman çok beğendiyim bir oyuncu. Mazi Kalbimde Yaradır da, Suskunlar ‘da çok başarılı performans sergiledi. Kaçak ‘ta yine çok başarılı ve güçlü oyuncu. Begüm Birgören çok farklı bir oyuncu. Mimiklerini ve jestlerini kullanışı çok gerçekçi ve başarılı. Oyunculuğunu fazlası ile çok beğeniyorum, oynadığı ve üstlendiği her rolün hakkını fazlası ile veriyor.

Özlem Yılmaz büyük sınav vermeye devam ediyor. Farklı bir karakter, ilk başta tereddütlerim vardı. Gerçi Unutulmaz ‘daki oyunculuğu gerçekten mükemmeldi , ama şimdi canlandırğı karakter çok ağır ve inandırıcılığı zor karakter. Özlem Yılmaz çok başarılı bir şekilde canlandırıyor, yeteneği ve kabiliyeti ile büyük adımlar atıyor.

Takdiri ve tebriki hak ediyor. Sönmeyecek bir yıldız. Kaçak dizisinden bu ratingleri çok az kişi bekliyordu, genel izleyici bile yayından kalkar demişti. Kadrosu,senaryosu ve kurgusu ile iddialığı gösterdi ve farkını ortaya koydu, bu ratingleri aldı. Yolu açık olsun…

PAYLAŞ
Önceki makaleAndroid’li Nokia Normandy
Sonraki makaleBaşbakan da Kar Kürer
Gezegende.com, teknoloji, bilişim, sosyal medya ve internet odaklı haber portalıdır. 2013 Temmuz ayında yayına başlayan Gezegende.com'u yakından takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.