Kanadalı İş Firması NEUVOO, Binlerce İş İmkanı ile Artık Türkiye’de 

Kanadalı İş Firması NEUVOO, Binlerce İş İmkanı ile Artık Türkiye’de 

PAYLAŞ

İş aramak artık eskisi kadar zor değil. Kanadalı iş adamları tarafından kurulan, 52 ülkede aktif olarak çalışan, iş arama sitesi olan Neuvoo, artık Türkiye’de.

Uluslararası alanda yeni olan web sayfası http://tr.neuvoo.com/tr ile yüz binlerce iş imkanı sunuyor. İş arama sürecinin her aşamasının stresli olduğunun farkında olan iş adamları, web sayfasının kolay kullanımı ve global alanda sunduğu iş yelpazesinin genişliği ile son bir ayda Türkiye’de büyük başarılara adım attı.neuvoo-2

Dünya üzerindeki iş firmalarının kariyer sayfalarından, iş arama kurumlarından ve ya iş ilanı sitelerinden ücretsiz ve otomatik olarak verileri alıp kendi sayfasında arşivleme yeteneği olan Neuvoo, son bir ay içerisinde yüzlerce kişiye iş olanağı yarattı. Kısaca Google’ın iş aramak için kullanılan bir versiyonu olan bu yeni web sayfası, hem ücretsiz hem de kullanımı oldukça kolaydır.
Türkiye’den talebin bu kadar fazla olması üzerine, Neuvoo, artık hem iOS ve Andorid için uygulamaları hazır ve kullanımda…neuvoo

Kanadalı İş Adamlarına Göre, İş Bulmanın Sırrı:

Önemli olan miktar değil, kalitedir. Özgeçmişinizi anında web sayfalarına yüklemek ve sanal ortama sunmak, zaman zaman profesyonel olmayan ellerden geçmesine ve iş bulma sansının azalmasına sebep oluyor. Sanal ortamda özgeçmişinizi bir websitesi robotunun elinden geçmesine izin vererek, kişi imkan yelpazesini kendi kendine sınırlandırıyor. Halbuki bu böyle olmamalı. Kişi, kendi mesleğini kendi seçmeli ve gerekirse bunu global ortama taşıyabilmeli. Neuvoo ile sadece bulunulan ve ya istenilen lokasyonu belirterek, ve istenilen iş grubunu bir kelime ile yazarak, iş imkanlarını ayağımıza getirmek çok kolay.

Türkiye’de ki sanal markette yeni olan Neuvoo, “diğer adaylardan önce işleri sen kap” diyerek herkesi platformuna davet etmektedir ve tüm adaylara başarılar dilemektedir.  tr.neuvoo.com – İş aramaya buradan başlayın!