Küçük Ağa En İyi Başlangıç Yapan Dizi Oldu!

Küçük Ağa En İyi Başlangıç Yapan Dizi Oldu!

PAYLAŞ

Yönetmen koltuğunda Aysun Akyüz’ün oturduğu, Erler Film ‘in son dönemdeki en başarılı projesi Küçük Ağa.. Bu ratingleri kimse beklemiyordu, bu başarı herkesi şaşırttı. Güçlü kadrosu, güzel hikayesi ile dizi 2 haftadır zirvede. 15 ratinglere kadar çıkan dizi Kanal D ‘nin son dönemde en çok izlenen dizisi oldu, rakiplerine fark attı. Zeki Alasya, Sarp Levendoğlu, Birce Akalay ve Emir Berke Zincidi dizinin asıl karakterleri, tabiki çok kabiliyetli diğer oyuncular da var dizide. Zeki Alasya yılların eskitemediği usta bir isim, komedinin vazgeçilmezi, duygusal sahnelerin en çok sevilen ismi. Zeki Alasya ile Emir Berke’nin sahneleri izleyenleri gülmekten kırıp geçirecek, müthiş bir enerji var. Birce Akalay çok kabiliyetli, başarılı ve özel bir oyuncu. Drama dizilerinin aranan yüzü, oynadığı her rolün üstesinde gelen biri. Farklı bir karakter ve başarılı bir performans. Sarp Levendoğlu ‘nu komedide de izledik, dramada da.. Ekrana çok yakışıyor çok kabiliyetli, farklı bir oyuncu. Sarp Levendoğlu ve Birce Akalay’ın enerjisine,uyumuna bayıldım. Inanılmaz çok sahici,çok gerçekci oynuyorlar.. Emir Beke dizinin neşe kaynağı, küçük yaşta büyük işler yapan minik oyuncu. Geleceğin en önemli oyuncularından olacak kesinlikle.. Küçük Ağa bu gidişle rekorları kıracak.. Izleyicinin özlediği bir proje…

151815

İstanbul’un görmüş geçirmiş, varlıklı ailesinin kızı Sanem ve Urfalı zengin bir ağanın oğlu Ali, 10 senelik evliliklerini bir anda bitirme kararı almışlardır.

Sanem, özel bir hastanede nörolog uzman doktor olarak çalışmaktadır. Güzel, zeki ve etrafında kendisinin farketmediği bir ilgiye sahiptir. Ali yakışıklı,prezantabl, zeki ve bir reklam ajansının mihenk taşıdır. Çok önemli projelere imza atmıştır.

Anne ve babasının boşanma kararından çok etkilenen ve binbir türlü yaramazlığı yapma potansiyelinin yüksek olduğu, 6 yaşındaki Mehmet Can, anne ve babasının ayrılmaması için elinden geleni yapar. Evde, okulda ve mahallede onca yaramazlık, anne ve babasını tekrar bir araya getirmek için çare olmamıştır. Bu evlilikten pek de hoşnut olmayan, ayrı kültürlere ait aile büyüklerini işin içine karıştırır.

Küçük ağamız, temelde etrafındaki olumsuzlukları çocuk aklı ile çözmeye çalışan, günümüzde yaşanan aile ve çevre yaşantımızdaki değerlerin, ne denli önemli olduğuna değinmeye çalışarak, izleyiciye de kıssadan hisse sağlayan bir öykünün kahramanıdır.