LG’den Dünyanın En Küçük HD Projektörü MiniBeam

LG’den Dünyanın En Küçük HD Projektörü MiniBeam

PAYLAŞ

LG’nin bugüne kadarki en küçük HD projektörü LG HD Mini Beam, dahili güç kaynağı ve üstün görüntü kalitesiyle göz dolduruyor. Sadece 430 gr ağırlığındaki, oldukça kolay taşınabilir.Bu küçük cihaz sayesinde sinema deneyimini her yere taşıyabilmenize olanak tanıyor.

LG ürettiği en küçük boyutlu taşınabilir projeksiyon cihazını tüm dünyadaki kullanıcıların beğenisine sunuyor. LG’nin HD MiniBeam (PH300) projektörü üstün taşınabilirlikle birlikte sunduğu eşsiz görüntü kalitesi ile LED ışık kaynaklı teknolojiler arasında liderliğini ilan ediyor. Tek bir şarj ile iki buçuk saate kadar çalışabilen LG HD MiniBeam, oluşturduğu nefes kesici büyüklükteki görüntülerle kullanıcıların istedikleri her yere yanlarında bir sinema salonu taşıyabilmesini sağlıyor.

LG’ Başkan Yardımcısı ve TV Bölümü Başkanı In-kyu Lee, konuyla ilgili “Yeni LG HD MiniBeam istenilen her yerde kullanılabilecek ve oldukça zekice tasarlanmış bir cihaz. LG HD MiniBeam ürettiği kristal berraklığındaki HD görüntüleriyle hem iç hem de dış mekânlarda kullanıcıların bütün düz yüzeyleri bir ekrana çevirebilmesine imkân veriyor. Toplamda 100 inçlik bir boyuta ulaşan parlak görüntüleriyle hem doğaçlama gelişen film gecelerinde hem de toplantılardaki sunumlarda kullanmak için ideal bir çözüm sunuyor” şeklinde konuştu.

AVK Teknolojisi ile geleneksel projektörlere fark atıyor

LG PH300, 100,000:1 kontrast oranı ve 300 ANSI lümen’lik parlaklık değerine sahip RGB LED ışık kaynağıyla birlikte 1280×720 piksellik HD çözünürlüğe sahip. Sağlamlığı esas alan tasarımının yanında 10 yıl boyunca günde 8 saat hiç durmadan seyretmeye denk gelen ortalama 30 bin saatlik kullanım ömrüyle göz dolduruyor. Ek olarak LG’nin Auto Vertical Keystone (AVK) teknolojisi HD Mini Beam’in geleneksel projektörlere göre inanılmaz derece kolay şekilde kullanılabilmesini sağlıyor. AVK teknolojisi kurulumunu kolaylaştırmanın yanında sürekli gerekli olan lens düzeltme işlemini de ortadan kaldırıyor. Otomatik olarak en uygun açıyı seçerek görüntülerdeki bozulmayı en aza indiriyor. En üstün taşınabilir görüntü çözümü olan LG PH300’ün sahip olduğu birçok bağlantı noktası sayesinde akıllı telefonlar, dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve USB diskler gibi cihazlardaki içerikler oldukça kolay bir şekilde görüntülenebiliyor.

PH300 Latin Amerika, Kuzey Amerika, Asya ve Ortadoğu başta olmak üzere Türkiye ve tüm dünyada kullanıcıların beğenisine sunuldu.

LG MiniBeam Satış Fiyatı 1.099 TL.

LG MiniBeam Teknik Özellikleri:

 •  Çözünürlük: 1280 x 720 (HD)Ÿ  Parlaklık: 300 ANSI lumen
 • Ÿ  Kontrast oranı: 100,000:1 (Full On / Full Off)
 • Ÿ  Aydınlatma: RGB LED (Kullanım Ömrü: 30,000 saat)
 • Ÿ  Görüntü Boyutu: 100 inç (Duvar-Lens uzaklığı: 3.75m)
 • Ÿ  Throw Ratio: 1.66 (Normal throw)
 • Ÿ  Boyutlar (Genişlik/Boy/Yükseklik): 103-113mm x 85mm x 54-64mm
 • Ÿ  Ağırlık: 430g
 • Ÿ  Ekran paylaşımı: MHL
 • Ÿ  USB desteği: HD DivX / Office Viewer
 • Ÿ  Güç Kaynağı: AC ve 3,000mAh batarya (Tek şarj ile 2.5 saate kadar kullanım)
 • Ÿ  HDMI: Full HD içerik desteği
PAYLAŞ
Önceki makaleInstagram’ın Üye Sayısı Twitter’ı Solladı
Sonraki makaleGoogle Haberler İspanya’dan Çekildi
Gezegende.com, teknoloji, bilişim, sosyal medya ve internet odaklı haber portalıdır. 2013 Temmuz ayında yayına başlayan Gezegende.com'u yakından takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.