Mac ve Windows’lar için Sistem Yedekleme Çözümleri

Mac ve Windows’lar için Sistem Yedekleme Çözümleri

PAYLAŞ

Acronis True Image 2015; tam sistem yedeklemesi, hem PC hem Mac ortamları için çoklu-platform desteği ile bulut ortamında sınırsız depolama alanına ultra hızlı yedekleme, gibi yeni özellikleri birlikte sunuluyor.

Acronis True Image 2015 e-postaları, müzikleri, fotoğrafları, videoları, dokümanları, ayarları, tarayıcı favorilerini, uygulamaları ve işletim sistemini, kısaca tüm sistemi koruyor. Çözüm, yedeklemenin en etkin biçimde gerçekleştirilmesini sağlıyor, kullanımı kesintiye uğratmadan bilgisayar üzerindeki her şeyin korunmasını gerçekleştiriyor. Kullanıcılar istedikleri dosyaları ya da tüm sistemi herhangi bir donanım üzerine geri yükleyebiliyor. Bir sistem çökmesi durumunda ise sistemi hızla eski durumuna getirerek çalışmalarına geri dönebiliyor. Acronis AnyData Engine teknolojisi yeni bir donanıma geri yüklemeye imkan sağlarken, kullanıcıların tüm sistemlerini bir bilgisayardan bir diğerine herhangi bir konfigürasyon işlemine gerek duymadan taşıyabilmelerine olanak veriyor.

Acronis True Image 2015 ile sunulan yeni özellikler:

  • Hem PC hem Mac için tam sistem yedeklemesi – neleri yedeklemeniz gerektiğini artık düşünmek zorunda değilsiniz. Acronis True Image 2015 bilgisayarınız üzerindeki her şeyi, kullanımınızı kesintiye uğratmadan otomatik olarak koruyor.
  • Sezgisel kullanıcı deneyimi – Windows ve Mac işletim sistemlerinin son sürümleriyle uyumlu olan olan çözüm, dokunmatik ekranlı cihaz desteği de sağlıyor. Yeni kullanıcı arayüzü bilgisayar kullanım deneyimi hangi seviyede olursa olsun, her kullanıcının tam sistem yedeklemesini kolaylıkla yapabilmesine olanak veriyor.
  • İkili Koruma – yedekleme kopyalarının hem lokalde hem bulutta saklanabilmesiyle, kullanıcılara, herhangi bir zamanda herhangi bir yere ve herhangi bir donanım üzerine geri yükleme yapabilme imkanı sağlanıyor. Acronis True Image 2015, komple tam sistem yedeklemesini bulut üzerinde gerçekleştirebilmeye olanak sağlayan pazardaki TEK çözümdür.
  • Bulutta limitsiz depolama alanı –çözüm sistemden ya da üzerindeki verinin büyüklüğünden bağımsız olarak sistemleri ve verileri koruyor. Büyük depolama alanı gerektirmesinden dolayı geçmişte hayli güçlükle yapılabilen tam sistem yedeklemesinin önündeki tüm engeller, artık Acronis True Image 2015 ile ortadan kalkıyor.
  • Pazar lideri performans – Pazarın en hızlı yedekleme çözümü olan Acronis True Image 2015 in yedekleme kopyalarını buluta ultra hızla yükleyebilmesi ile kullanıcılar, sistemlerini ve verilerini en hızlı biçimde koruma başlıyor.
PAYLAŞ
Önceki makaleDaha Hızlı Wi-Fi bağlantısı Geliyor
Sonraki makaleFast & Furious 7 Fragmanı Öncesi…
Gezegende.com, teknoloji, bilişim, sosyal medya ve internet odaklı haber portalıdır. 2013 Temmuz ayında yayına başlayan Gezegende.com'u yakından takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.