Mac’ler İçin Türkçe Office 1 Eylül’de Geliyor!

Mac’ler İçin Türkçe Office 1 Eylül’de Geliyor!

PAYLAŞ

Mac kullanıcılarının merakla beklediği Office’in yeni versiyonu 1 Eylül’de Türkçe olarak kullanıma açılıyor.

1 Eylül itibariyle Office 365 kurumsal ve son tüketici müşteriler, Office for Mac’in yeni sürümüne ücretsiz yükseltebilecek. Mac kullanıcılarının sağladığı geribildirimlerle önemli güncellemeler getirilen Office 2016 for Mac’nın kutu sürümü de bir kaç ay içerisinde perakende mağazalarında yerlerini alacak, Office 2016 for Mac toplu lisanslama üzerinden de Eylül ayı içerisinde satın alınabilecek.

Office 2016 for Mac; Word, Excel, PowerPoint, Outlook ve OneNote uygulamalarının yeni sürümleri, tanıdık Office deneyimi ve en iyi özellikleri bir araya getirilerek tasarlandı.

FullRetina görünüm desteği ile Office belgelerini daha net ve canlı görme imkanı sunan yeni sürüm Office for Mac ile kullanıcı bulut bağlantılı diğer cihazlarında kullandığı belgelere de hızlıca erişebilecek. Kullanıcı çalışmaya kaldığı yerden devam edebilecek. Yeni belge paylaşımları ile, farklı kişiler aynı belge üzerinde çalışabilecek. PC, akıllı telefon ya da tabletteki Office deneyimi ile uyumlu çalıştığı için bir belgeyi paylaşırken formatı ya da içeriği kaybetme riskini de ortadan kaldıracak.