Beklenen Mac Office Yeni Sürümü Geliyor

Beklenen Mac Office Yeni Sürümü Geliyor

PAYLAŞ

Uzun zamandır beklenen Microsoft, Office yazılımının Mac bilgisayarlar için hazırlanan sürümü uzun bir aradan sonra yeniliyor. En son Office:Mac 2011 paketini kullanıma sunan şirket 2014 senesinde yeni sürümü çıkaracak.

Microsoft yöneticisi Almanya merkezli Computerwoche dergisine yaptığı açıklamada, yazılımın yeni sürmünün 2014 senesi içinde kullanıma sunulacağını belirtti. Yeni sürüm hakkında detaylar ile ilgili henüz net bir bilgi yok.

 

Microsoft Office Grubu Lideri Thorsten Hübschen, CeBit 2014 sırasında yaptığı açıklamada, Mac kullanıcılarının bu yılın sonlarında yeni “Office:Mac” güncellemelerini alacaklarını söyledi. Şirket içindeki yeni yapılanmaların gecikmeye neden olduğunu belirten Hübschen, yeni sürüm güncellemesi ile ilgili ayrıntıların vermedi ancak ikinci çeyrekte daha fazla bilginin ortaya çıkacağını belirtti.
Office:Mac“‘in yeni sürümü diğer Microsoft sözcüsü tarafından da doğrulandı. Ekibin yeni sürümü geliştirmek için yoğun bir çalışma içinde olduğunu söyleyen sözcü, şimdi herhangi bir ayrıntı veremediklerini ancak yeni sürüm çıktığında Mac kullanıcısı olan Office 365 abonelerinin ek ücret ödemeden yeni Mac için Office sürümüne sahip olacaklarını belirtti.