Moralabs Singapur’a Gidiyor!

Moralabs Singapur’a Gidiyor!

PAYLAŞ
Moralabs Singapur'a Gidiyor!
Moralabs Singapur'a Gidiyor!

Moralabs Singapur’a Gidiyor!

2019 En iyi bağımsız oyun geliştiricileri açıklandı! Moralabs’ın da içinde olduğu Google’ın her yıl düzenlediği en başarılı bağımsız oyun geliştiricileri listesi açıklandı. Açıklanan listede Türkiye’den 3 şirketin başarı sağlaması Global oyun firmalarının gözünü Türkiye’ye çevirmiş olabilir. Bu şirketler;

  • Moralabs
  • Loop Games
  • Apps Mobile Studio

Indie Games Accelerator nedir? Google Play’in 2017’den bu yana her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği bu program oyun geliştiricileri için büyük bir fırsat. İnsanların severek oynadığı epik oyunlar ve harika maceraları oluşturan, Bağımsız Oyun Geliştiricilerinin fikirlerini hayata geçirdiği bir programdır. Seçilen katılımcılar, Google Asya’nın Singapur’daki merkezine yönlendirilir, orada dünyanın en iyi mobil oyun uzmanlarından doğrudan eğitim alma şansını yakalar ayrıca Google Pixel, Google Cloud kredileri ve özel etkinlik davetleri gibi yenilikçi bazı ödüller alırlar.

Moralabs Singapur’a Gidiyor!

Indie Games Nedir? Günümüz video oyunları dünyasında Büyük şirketlerden bağımsız çalışan ortaya koydukları oyunlara da İngilizce’de “bağımsız” anlamına gelen “independent”ın kısaltması olarak “indie” denilen oyunlardır.

En yeni haberler ve Daha fazlası için Gezegende!