Multiplayer Oyun Festivali Chapter 8 Geliyor!

Multiplayer Oyun Festivali Chapter 8 Geliyor!

PAYLAŞ
Multiplayer Oyun Festivali Chapter 8 Geliyor!
Multiplayer Oyun Festivali Chapter 8 Geliyor!

Multiplayer Oyun Festivali Chapter 8 Geliyor! Multiplayer’ın gelenekselleşen “Espor ve Oyun Festivali Chapter” serisinin sekizincisi, 21 Eylül 2019 tarihinde Feriye’de gerçekleşecek.

İnternet ve oyun dünyasının ünlüleriyle buluşma, eğlenceli turnuvalara katılma fırsatı bulacağınız Multiplayer Chapter 8’de, büyükten küçüğe, tüm oyun ve teknoloji tutkunları için gerçekleşecek. Festivalde Türkiye’nin en büyük Twitch yayıncıları ve Youtuberlar da yerini alacak. Yılda 2 kere düzenlenen Chapter etkinlik serisinde teknoloji, oyun, espor tutkunları, internet fenomenleri ve hayranları, profesyonel espor takımları bir araya gelecek.

Ana sahne etkinliklerinde FIFA 20, Fortnite ve Just Dance gibi oyunların oynanacağı, geri kalan standlarda ise daha bir çok ödüllü oyunun yer alacağı etkinlikte, yayıncıların da soruları yayınlayacağı bir talk show programı da bulunuyor.

Modern ve Yerli Çizgi Roman Kültürü Workshop ve Seminerleri

Chapter mini sahnesinde festival süresince önemli çizer ve yazarların katılımıyla workshoplar ve paneller düzenlenecek. Yine burada çizgi romanlar, figürler, oyuncaklar, gaming ürünleri, influencer ürünleri ve benzersiz ürünlerin satışının yapılacağı bir bit pazarı da katılımcılar için yerini alacak.

Yerli Oyun Yapımcıları ve Indie Oyunlar

Festival alanında yerli oyun yapımcılarına ve indie oyun yapımcılarına ücretsiz olarak yer verilecek olan Chapter 8 festivalinde, genç yetenekler aynı zamanda kendi oyunlarını gösterme ve anlatma imkanı bulacaklar.

Cosplay yarışmaları, kutu oyunları, FRP ve hazine avı oyunlarının da yer alacağı Chapter oyun ve espor festivali, VR alanları ve fiziksel panayır oyunları ile de katılımcılara çok sayıda seçenek sunacak.

Gelişmeler ve daha fazlası için Gezegende.com!