Muğladaki Köpeğin İnanılmaz Hareketi !

Muğladaki Köpeğin İnanılmaz Hareketi !

PAYLAŞ

Muğlanın Bodrum ilçesinde Aşırı yağmurlar nedeni ile 8 yavrusu ile birlikteyağmur suyu tahliye kanalında mahsur kalan sokak köpeği itfaye ekiplerininmüdahalesi sonucu kurtarıldı.
Kumbahçe Sahilinde yaşanan olayda çevredikiler tahliye kanalından ağzındaıslanmış ve azında bir yavrusuyla çıkan perişan haldeki köpeği görüncedurumu itfayeye bildirdi.Denizin yağmurlar yüzünden yükselmesi nededi ileiçi suyla dolduğu tahliye kanalına caddedeki mazgal kapanı açarakiçeri girenitfayeciler içerde 7 yavrunun daha olduğunu fark etti.Ama yavruların olduğubölümün dar olması nedeni ile itfayeciler içeri giremedi.Bunun üzerine deitfaye ekipleri bir binanın dibinde yavrusunu emziren köpeği çagırıp tekrarkanalın içine soktu ve diğer yavrularınıda çıkarmasını sağladı.Her çıktıgındaazında bir yavrusu ile çıkan köpeği çevredekiler alkışa boğdu.İşte gerçekannelik bu dedirten köpeğin yavrularına bu denli sahip çıkması çevredekileriduygulandırdı.

PAYLAŞ
Önceki makaleBBL Fenerbahçe -Galatasaray final serisi
Sonraki makaleÇocuklarda Otizm Nedir?
Gezegende.com, teknoloji, bilişim, sosyal medya ve internet odaklı haber portalıdır. 2013 Temmuz ayında yayına başlayan Gezegende.com'u yakından takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.