Nokia Lumia 625 Türkiye fiyatı ve özellikleri

Nokia Lumia 625 Türkiye fiyatı ve özellikleri

PAYLAŞ

Nokia’nın beklenen en yeni modeli Lumia 625 satışa sunuldu. Büyük ekranlı telefon arayışı içinde olanlara iyi bir çözüm sunan modelde 4.7 inçlik hassas bir LCD ekran yer alıyor.

Eğlence severler için özel olarak orantılanan en ve boy ile video izleme ve oyun oynama performansı olduka iyi olan Nokia Lumia 625. LTE-4G İnternet erişimi sunan cihazda bulunan sinemagraf teknolojisi sayesinde saniyede 15 kare çekebilir ve fotoğraflarınızı canlı animasyona dönüştürebilirsiniz. Windows Phone 8’in en son güncellemesi Lumia Amber yüklü olarak gelen modelde Xbox Live, Microsoft Office ve 7GB çevrimiçi SkyDrive depolama alanı bulunuyor.Her gün biraz daha büyüyen Windows Phone Store ile aralarında Vimeo, Temple Run ve WhatsApp gibi popüler uygulamaların da bulunduğu 165.000’den fazla uygulamaya erişebilirliğiyle Nokia Lumia 625, aynı zamanda Internet Explorer 10 ile video görüntülemeyi, oyun oynamayı ve internette güvenli sörf yapmanızı sağlıyor.

Ayrıca harici SD kart desteği ile 64 GB’a kadar veri depolayabilen cihaz Nokia Music ile birlikte gelen Mix Radio ile birlikte çalışıyor.Lumia 625’i turuncu, sarı, parlak yeşil, siyah ve beyaz kapaklarıyla zevkinize göre düzenlenebilir.  İstediğiniz zaman başka bir renkte kapakla değiştirebilirsiniz. Nokia Lumia 625, 799 TL tavsiye edilen satış fiyatıyla tüm Nokia Shop ve teknoloji mağazalarında satışa sunduldu.

PAYLAŞ
Önceki makaleİnternette sansür yasasının son düzenlemesi!
Sonraki makaleAra Güler Yoğun Bakımda
Gezegende.com, teknoloji, bilişim, sosyal medya ve internet odaklı haber portalıdır. 2013 Temmuz ayında yayına başlayan Gezegende.com'u yakından takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.