Nokia ile Telefon Kaybetmeye Son

Nokia ile Telefon Kaybetmeye Son

PAYLAŞ

Günlük hayatta akıllı telefonları bir an olsun yanınızdan ayırmayanlardansanız. Bu haber tam da size göre! Anahtarlar, cüzdanlar, el çantaları v.s. birçok sık kullanım gereçlerini zaman zaman kaybediyorsanız.

Telefonlar kaybolduğunda “Biri benim telefonumu çaldırabilir mi?” cümleleri şimdi Nokia’nın bir aksesuarı ile sona eriyor. 

Nokia’nın bir aksesuar konseptinde ürettiği ve anahtarlık ile benzerlik gösteren Treasure Tag, bağlantıyı yakın mesafelerdeBluetooth ile sağlarken, uzak mesafelerde ise NFC teknolojisini kullanıyor. Lumia Black güncellemesinin yapılabildiği Lumia modellerinde kullanılabiliyor.

30x30x10 mm boyutlarındaki Treasure Tags’ın renk seçenekleri de mevcut.Akıllı cihazınızın rengine göre beyaz, siyah, sarı ve mavi arasından dilediğinizi seçebilir ve işlevselliğin yanı sıra farklı bir tarz da yakalayabilirsiniz. Nisan ayında satışa sunulması beklenen Treasure Tags’ın etiket fiyatı ise 30 $.

PAYLAŞ
Önceki makaleFotoğraflarınıza Harika Efektler Verin
Sonraki makaleFacebook Uygulamasını Windows’tan Kaldırıyor
Gezegende.com, teknoloji, bilişim, sosyal medya ve internet odaklı haber portalıdır. 2013 Temmuz ayında yayına başlayan Gezegende.com'u yakından takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.