Okyanus Macerası Black Desert’ta

Okyanus Macerası Black Desert’ta

PAYLAŞ
Okyanus Macerası Black Desert’ta
Okyanus Macerası Black Desert’ta

Okyanus Macerası Black Desert’ta! MMORPG oyunu Black Desert Online sürekli güncellemelerle oyuncularını sevindirmeye ve oyunu aktif tutmaya devam ediyor. Bu güncelleme ile okyanus haritası ve Margoria haritası oyuna ekleniyor.

Okyanus Macerası Black Desert’ta
Magoria

Türkiye’nin en beğenilen MMORPG oyunu Black Desert Online, sürekli oyunu güncel tutmaya ve güncel olayları takip eden etkinlikleri ile macera ve eğlenceyi bir araya getirmeye devam ediyor.. . Eklenen yeni içerikler, etkinlikler ve güncellemeler ile oyun dünyasını zenginleştiren Black Desert Online,  yeni güncelleme ile birlikte oyunun en büyük haritasını macera severlere açtı  Bu haritanın adı Magoria! Büyük okyanus olarak adlandırılan bu yama ile birlikte oyunun harita boyutu neredeyse iki katına kadar çıkıyor. Haritayla birlikte bir çok görevin ve keşfedilecek diyarların da oyuna eklendiğini belirtmekte fayda var.

Magoria, Black Desert dünyasının en büyük tek parça haritası ve bu harita bütün iç haritaların birleşiminden çok daha büyük.Gizli hazineler ve devasa yaratıklarıyla yepyeni bir macera oyuncuları bekliyor.

Okyanus Macerası Black Desert’ta! Okyanus haritasının ikinci bölümünün de eklenmesi ile yepyeni ve çok daha karlı bir ticaret yolu da aktif olmuş oldu. Ratt Limanı olarak adlandırılan bu ticaret noktasında artık daha farklı ve pahalı ürünler ile daha karlı ticaret yapabilirsiniz..

Okyanus Macerası Black Desert’ta

Okyanus olur da tüyler ürperten hikayeler olmaz mı ? Tabi ki olur.

Hayalet Gemi ve hazineleri okyanus sularında! Black Desert Online denizlerinde artık Hayalet Gemi ile karşılaşabilirsiniz. Ekranınız aniden kararmaya başlar ve geminizi kontrol etmekte zorlanmaya başlarsanız Hayalet Gemi ve hayalet tayfalarla karşı karşıyasınız demektir. Geminizdeki toplarınızı kullanarak onları alt etmeden yolunuza devam edemezsiniz. Her savaşın bir galibi var, eğer siz de hayalet gemi ile savaşıyorsanız bilin ki muhteşem hazinelere ulaşmanıza az kalmıştır.

Türkiye’nin macera ve heyecan dolu MMORPG oyunu Black Desert Online, yepyeni maceraları, keşfedilmeyi bekleyen diyarları, heyecanlı deniz savaşları ve değerli hazineleri ile oyuncularını bekliyor!

PAYLAŞ
Önceki makaleFortnite’a Özel Figürler ve Oyuncaklar Geliyor
Sonraki makaleWar & Order İncelemesi
Gezegende.com, teknoloji, bilişim, sosyal medya ve internet odaklı haber portalıdır. 2013 Temmuz ayında yayına başlayan Gezegende.com'u yakından takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.