Own3d.tv’den Türk Lirası Atağı Geldi

Own3d.tv’den Türk Lirası Atağı Geldi

PAYLAŞ
Gezegende-own3d-tvden-turk-lirasi-atagi-geldi

Own3d.tv’den Türk Lirası Atağı Geldi! Yayıncılara tamamen hazır overlay ve kanal tasarımları sunan own3d.tv, ödeme yöntemlerine Türk Lirası’nı da ekledi. Bünyesinde barındırdığı sayısız kanal tasarımlarını kullanıcılarına sunan own3d.tv, özellikle hızlı ve basit kullanımı sayesinde birçok yayıncı tarafından tercih ediliyor.

own3d.tv nedir?

Site üzerinden sayısız kanal tasarımlarına, emojilerine veya rozetlerine ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca tasarımların tamamı YouTube, Twitch, Facebook hatta Mixer yayınlarında da kullanılabiliyor. Tek yapmanız gereken satın aldığınız ürünü OBS veya alternatif yayın programınıza entegre etmek.

Türk Lirası ile avantajı elinizde tutun

Uzun süredir farklı ödeme yöntemlerine sahip olan own3d, özellikle Türkiye piyasasında iyi bir yer edinmek için Lira ile alışverişi devreye soktu. Artık own3d.tv üzerinden alacağınız satın alımlarda herhangi bir sıkıntı çekmeyeceksiniz. Üstelik Türk Lirası sabit bir kur üzerinden hesaplandı. Bu da ürünleri diğer para birimlerine nazaran çok daha ucuza almanıza neden olacak. Eğer yayıncıysanız veya yayıncı adayıysanız kanal tasarımlarınız için own3d.tv‘yi ziyaret edebilirsiniz.