Özel Gün Hatırlatıcı Uygulamalar (5 Öneri)

Özel Gün Hatırlatıcı Uygulamalar (5 Öneri)

PAYLAŞ

Özel günleri hatırlamakta birçoğumuz zorluk çekeriz. Tüm sevdiklerinizin doğum günlerini, yıldönümlerini ve unutmamanız gereken önemli günleri kolayca hatırlamak için hatırlatma alarmı kurabileceğiniz özel gün hatırlatıcı uygulamaları kullanarak bu sorunu ortadan kaldırabilmek mümkün. İşte özel gün hatırlatıcı özelliği bulunan uygulamalardan bazıları:

1- ÇiçekSepeti App

ozel-gun-hatirlatici-uygulamalar-5-oneri (1)

En Kullanışlı doğum günü hatırlatma uygulamalarının başında Hem iOS hem Android işletim sistemli cihazlarda kullanılabilen ÇiçekSepeti App geliyor. Uygulama veya web sitesi üzerinden kullanabileceğiniz Hatırlatma Servisi özelliği ile dikkat çeken App, kayıtlı olan doğum günleri ve diğer önemli günleri, özel gün öncesinde e-mail ve SMS yolu ile bildiriyor. Doğum günü hatırlatmanın yanında doğum günü için gönderilebilecek hediye önerileri de sunan uygulama içerisinde aynı gün teslim edilebilen hediye önerilerini de bulabilirsiniz. Üstelik sürekli güncellenen ve geliştirilen uygulama sayesinde amatör uygulamalara oranla çok daha stabil çalışıyor.

2- BirthdaysPro X

ozel-gun-hatirlatici-uygulamalar-5-oneri (1)

App Store uygulama mağazasının sık tercih edilen bir başka hatırlatıcı uygulaması ise BirthdaysPro X. iPhone ve iPad cihazlarda kullanılabilen uygulama Türkçe dil desteğine sahip. Takvim görünümüne sahip olan BirthdaysPro X, özel günleri unutmamanız için hatırlatma tekrarları ve her tarih için iki hatırlatma yapıyor. Mevcut özelliklerine ek olarak Pro sürümün satın alınması ile takvim senkronizasyonu ve farklı özel günler için de kayıt imkanı sağlıyor.

3- Birthday Reminder: Takvim Doğum Günü Alarmı

ozel-gun-hatirlatici-uygulamalar-5-oneri (2)

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerde kullanılabilen Birthday Reminder: Takvim Doğum Günü Alarmı uygulaması, iki farklı tip Widget desteği ve entegre takvimi ile pratik bir kullanım sağlıyor. Aklınıza gelen hediye fikirlerini not edebileceğiniz ekstra bir alanı bulunan uygulamanın ana ekranı üzerinden aynı zamanda yaklaşan doğum günlerini de görebilirsiniz.

4- Doğum Günleri Hatırlatıcısı ve Takvim

ozel-gun-hatirlatici-uygulamalar-5-oneri (4)

Android cihazlar için tercih edilebilecek ücretsiz bir uygulama olan Doğum Günleri Hatırlatıcısı ve Takvim uygulaması farklı tarihler için hatırlatma alarmı kurabilmenize imkan sağlıyor. Uygulamanın en dikkat çekici özelliklerinden biri de çevrimdışı olarak kullanılabilmesi.

 

5- Birthdays

ozel-gun-hatirlatici-uygulamalar-5-oneri (4)

Doğum gününü unutmak istemediğiniz tüm sevdikleriniz için hatırlatma kurabileceğiniz Birthdays uygulamasından arkadaşlarınızın yaşlarını ve doğum günlerine kaç gün kaldığını görebilirsiniz. Doğum gününde veya 1, 2, 3 ve 7 gün öncesinde bildirim alacak şekilde kayıt oluşturabilirsiniz. Bulutta yedeklenen bilgileriniz ile cihazınızı değiştirdiğinizde de kolayca bilgilerinizi aktarabilirsiniz.