Pascal Nouma, Ashton Kutcher’a Rakip Oldu

Pascal Nouma, Ashton Kutcher’a Rakip Oldu

PAYLAŞ

Lenovo Yoga dizüstü bilgisayar ve Yoga tablet, esnekliği ile “Hayatı Yogala” sloganıyla üniversite etkinliklerini sürdüren Lenovo, “Hayatı Yogala” üniversite etkinlikleri kapsamında gençleri Pascal Nouma ile bir araya getirdi.

Pascal Nouma etkinlik afişleri için, tasarladığı Lenovo Yoga tabletin reklam kampanyasında şekilden şekle giren Hollywood yıldızı Ashton Kutcher’ı kıskandıracak pozlara da imza attı. Önce Ashton gibi tableti şınav çekerken kullanan Nouma bununla da yetinmeyip koltukta ters dönerek Yoga Notebook’tan film izledi. Sempatik hareketleriyle herkesin sevgisini kazanan Pascal Nouma “Ben Ashton’u sadece film yıldızı sanıyordum. Tasarımcı kimliğini bilmiyordum. Ashton’un Yoga Tablet reklam kampanyası için verdiği pozların çok daha iyisini verdim” dedi. Nouma, Burcu Esmersoy ve Zaytung’un kurucusu Hakan Bilginer ile birlikte Türkiye çapında yürütülen “Hayatı Yogala” yarışmasının da jüri üyeleri arasında.

18 saat pil ömrü ile priz arama derdine son veren Lenovo Yoga, yenilikçi dizaynı ve yüksek performansı ile hayatı kolaylaştırıyor. Üniversite gençliği tarafından da büyük beğeni ile karşılanan Yoga, yoğun tempoda bize her anımızda eşlik etmeyi başarabiliyor.

POZUNU VER 3 ARKADAŞINLA BİRLİKTE YOGA TABLETİ KAP

15 ilde 34 üniversitede gençlerle buluşacak olan “Hayatı Yogala” etkinlikleriyle birlikte devam eden “Hayatı Yogala” yarışmasının jüri üyesi olan Pascal Nouma, Burcu Esmersoy ve Hakan Bilginer ile birlikte, Lenovo Yoga ürünleri ile en yaratıcı pozu veren üniversiteliyi seçiyor. Kampüs’te çektirdiği ve http://hayatiyogala.com/ internet adresine yüklediği fotoğrafla yarışmaya katılan herkes, 3 arkadaşının da adını veriyor. Yarışmayı kazanan kişi ile birlikte adını verdiği 3 arkadaşı da Yoga tablet kazanıyor. Kampüste poz vermeyenler de aynı imkanlarla internet sitesi üzerinden yarışmaya katılabilir.

PAYLAŞ
Önceki makaleIntel İşlemcili Robot NAO Zeybek Dansı Yaptı
Sonraki makaleÇinliler Range Rover Kopyaladı
Gezegende.com, teknoloji, bilişim, sosyal medya ve internet odaklı haber portalıdır. 2013 Temmuz ayında yayına başlayan Gezegende.com'u yakından takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.